۳۰ خاصیت بی‌نظیر لیموشیرین که نمی‌دانستید

[ad_1]

یک کارشناس گیاهان دارویی گفت: لیموشیرین از مرکبات بسیار مفید و دارای طبع سرد و خشک است که با داشتن منبع ویتامین C، اسید سیتریک، اسید سیتریک، یکی از مفیدترین میوه ها برای درمان بیماری هاست.

به گزارش ایسنا، لیلا طهماسبی اظهار کرد: در مصرف لیموشیرین با پوست بیش از ۷۷ میلی‌گرم ویتامین C به بدن می‌رسد، از خواص آن می‌توان به درمان سرماخوردگی، سلامت استخوان و کاهش کلسترول اشاره کرد.

وی با اشاره به این‌که لیموشیرین سرشار از ویتامین C است، افزود: این ویتامین در واکنش‌های بدن نقش اساسی دارد و برای ادامه حیات ما بسیار مهم است، از ویتامین‌های محلول در آب بوده و بدن نمی‌تواند مقدار بیشتری از آن را ذخیره کند، بنابراین می‌توان آن را ذخیره کرد. باید به طور معمول مصرف شود.

طهماسبی بدن سمزدایی و دفع سموم بسیار زیاد بوده است و همچنین این میوه می‌تواند اثرات مضر استرس و خطرات را خنثی کند، همچنین منبع مناسبی از آنتی‌اکسیدان‌هایی است که می‌تواند باعث شود، سیستم ایمنی بدن را افزایش دهد و مقاومت را در برابر آن‌ها کمک کند. می کند.

این کارشناس گیاهان دارویی بیان کرد: ویتامین های موجود در لیمو شیرین با کاهش شدت و میزان عوارض بدن سرماخوردگی به بهبود آن و همچنین افزایش آب بعد از تمرینات و کاهش مصرف در ورزشکاران کمک می کند.

وی با اشاره به این‌که بیشتر از مطالعات، لیمو شیرین از بروز پوکی استخوان و روماتیسم جلوگیری و به سلامت استخوان‌ها کمک می‌کند، بیان کرد: همچنین به‌خاطر ویژگی‌های ضداکسیدانی و ضدباکتری، از چشم‌ها در برابر جلوگیری‌ها، مانع از پیشرفت آب مروارید می‌شوند. می شود.

طهماسبی با اشاره به این که مصرف منظم لیموشیرین باعث می‌شود از بدن دور و به افزایش انرژی کمک کند، تصریح کرد: حمام با آب آن می‌تواند از تعریق بیش‌ازاندازه بدن و بوی بد آن جلوگیری کند، بیشتر افراد در مورد این خاصیت لیمو شیرین چیزی هستند. نمی‌دانند، اما اگر شما از این مشکل رنج می‌برید، حتماً امتحان کنید.

این کارشناس گیاهان دارویی با اشاره به این که آب لیموشیرین برای نوشیدن چای چای است، عنوان می‌شود: برای این کار می‌توانید دو قاشق چای‌خوری آب لیموشیرین را با چهار قاشق غذاخوری و یک قاشق غذاخوری مخلوط کنید.

وی با اشاره به این‌که آب لیموشیرین سرشار از پتاسیم بوده است و به درمان بیماری‌های عفونی مانند مثانه یا تأثیر می‌گذارد، می‌افزاید: یکی دیگر از خواص این میوه، کمک به کاهش کلسترول و فشارخون است.

طهماسبی بیان کرد: همچنین از این میوه می‌توانم به‌عنوان کاهش دهنده کلسترول، درمان ترک خوردگی لب‌ها، کاهش درد و ورم، زخم معده، تسکین ورم لوزه، درمان رقان، مشکلات تنفسی، کمک به درمان، خاصیت ضدسرطان، بیماری اسکوربوت، مفید باشد. برای زنان باردار، تسکین یبوست، مفید برای آسم، درمان گرمازدگی و کم‌آبی بدن، حرکت بیماری، مفید برای دستگاه عصبی، کمک به کاهش وزن، تقویت مو، ضدعفونی‌کننده و ضدباکتری، سمزدایی بدن استفاده می‌شود.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

سایت شرط بندی فارسی: An Exciting Platform for Persian Betters
Introducing Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Visibility and Rankings
فالوور اینستاگرام مقدمه‌ای بر این ابزار قدرتمند
افزایش فالوور اینستاگرام راهکارها و ترفندهای موثر
Sidebar Backlink Tips: Boosting Your Website’s SEO and Visibility
پدر آیسان اسلامی کیست و کجا زندگی می کند؟
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channel
تماس با ما