30 ساعت پس از مسمومیت غذایی، جسی دیگینز در مسابقه 30 کیلومتری کراس کانتری مدال نقره گرفت.

[ad_1]


جسی دیگینز در مسابقات اسکی آزاد 30 کیلومتری زنان در بازی‌های المپیک زمستانی 2022 در 20 فوریه 2022 در Zhangjiakou، چین، رقابت می‌کند.

الساندرا تارانتینو/AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

الساندرا تارانتینو/AP


جسی دیگینز در مسابقات اسکی آزاد 30 کیلومتری زنان در بازی‌های المپیک زمستانی 2022 در 20 فوریه 2022 در Zhangjiakou، چین، رقابت می‌کند.

الساندرا تارانتینو/AP

جسی دیگینز روز یکشنبه با کسب مدال نقره در مسابقات دسته جمعی آزاد 30 کیلومتری زنان در پکن، در چندین جبهه تاریخ ساز شد. او نه تنها اولین ورزشکار غیر اروپایی شد که در این مسابقات مدال به خانه آورد، بلکه اکنون تنها آمریکایی است که چندین مدال کراس کانتری را از همان المپیک به ارمغان آورده است – و این کار را به سختی پس از بهبودی از مسمومیت غذایی انجام داد.

مقام دوم دیگینز یکشنبه سومین مدال المپیک او را رقم زد. این زن 30 ساله اهل مینه سوتا که تقریباً دو هفته پیش برنز فینال دوی سرعت را به خانه آورد و طلای سبک آزاد تیمی در سال 2018 را به خانه آورد، مدال هر رنگی را به خود اختصاص داد و او را به برنده ترین اسکی باز در المپیک آمریکا تبدیل کرد. تاریخ.

هنگامی که خبر رسید که دیگینز از مسمومیت غذایی که منجر به مسابقه شد، رنج می برد، عملکرد او در سکو حتی بیشتر چشمگیرتر شد.

دیگینز گفت: «این یکی از سخت‌ترین کارهایی است که من در تمام زندگی‌ام انجام داده‌ام، به خصوص به این دلیل که 30 ساعت پیش دچار مسمومیت غذایی شدم، به همین دلیل فکر می‌کردم در خط پایان خواهم مرد.»

دیگینز پشت سر جوهاگ ترز دارنده مدال طلای نروژی و 50 ثانیه جلوتر از نیسکانن کرتو از فنلاند به پایان رسید. او در حدود یک سوم مسیر مسابقه به مقام دوم صعود کرده بود و جایگاه خود را حفظ کرده بود.

در بیانیه خبری تیم ایالات متحده آمریکا آمده است که او در تمام 30 کیلومتر با دمای سرد و بادهای شدید مبارزه کرد، اگرچه پاهایش در نیمه راه شروع به گرفتگی کردند. هنگامی که او سرانجام از خط پایان عبور کرد، خسته و بند آمده بود، به زمین افتاد.

دیگینز گفت: «این ممکن است بهترین مسابقه تمام عمر من باشد، من دروغ نمی گویم. همچنین شاید سخت ترین مسابقه تمام زندگی من بود.”

نقره او تعداد مدال های تیم ایالات متحده را برای بازی ها به 25 رساند. ایالات متحده قبل از اینکه دیگینز به صحنه بیاید در اسکی صحرایی عملکرد خوبی نداشت. تا زمانی که دیگینز و هم تیمی‌اش، کیکان راندال، طلا را در دوی سرعت تیمی در سال 2018 به دست آوردند، آخرین مدال کراس کانتری که تیم ایالات متحده به دست آورد در سال 1976 بود، زمانی که بیل کخ در 30k نقره گرفت.

دیگینز گفت: “این یک ترن هوایی احساسی بود، اما من بسیار خوشحالم که به پایان رسیدیم.” “داشتن مدال در دوی سرعت و 30K برای من بهترین راه حل است. من در تمام زندگی ام سعی کرده ام یک ورزشکار همه جانبه خوب باشم، بنابراین این واقعا عالی بوده است.”

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

سایت dancebet: جایگاه جدید پیش‌بینی در دنیای رقص
بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
تماس با ما