یکصد قرص توسط زهره فکورصبور صحت دارد؟

[ad_1]

قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس جنایی با اشاره به اظهارنظرهای مغرضانه پس از درگذشت زهره فکورصبور می‌گوید در فضای مجازی عنوان شده است که خانم بازیگر حدود یکصد قرص مصرف کرده است و این نکته واقعاً برای ما جای سوال دارد که این شایعه عجیب با چه استنادی انتشار یافته است. ؟!

به گزارش همشهری آنلاین، جسد زهره فکورصبور شامگاه سه شنبه، دهم اسفندماه در آپارتمانش در حوالی قلهک کشف شد. از همان زمان تیم جنایی تحقیقات خود را در این پرونده آغاز کرد. خانم بازیگر همسر یکی از تهیه‌کنندگان مطرح بود و این مرد نخستین کسی بود که پس از ورود به خانه با جسد بیجان او که در اتاق خواب افتاده بود روبه‌رو شده و پلیس و اورژانس را خبر کرده بود.

تیم جنایی در کنار جسد چند ورق قرص پیدا کرد. پزشکان علت اصلی مرگ را مسمومیت دارویی اعلام کردند. با وجود این جسد برای انجام آزمایش‌های تخصصی با دستور قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس پرونده به پزشکی قانونی انتقال.

از همان زمان، شایعه‌های پراکنی در ماجرای مرگ خانم بازیگر را شروع کردند و با اظهارنظرهای غیرواقعی به این موضوع دامن زدند.

قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی در این باره می‌گوید: «متأسفانه در این ماجرا اظهارنظرهای مغرضانه‌ای مطرح شده است که در فضای مجازی بیان می‌شود و همچنین آزرده‌خاطر شدن خانواده متوفی‌شده است. تصمیم‌گیری برای تصمیم‌گیری در این زمینه است.

بازپرس جنایی با اشاره به اظهارنظرهای مغرضانه گفت: «به‌دنبال انتشار خبر مرگ خانم بازیگر عده‌ای شروع به اظهارنظر درباره علت مرگ وی کرد. حتی در فضای مجازی عنوانی که خانم بازیگر حدود ۱۰۰قرص مصرف کرده است. این نکته واقعاً برای ما جای سوال دارد که با چه استنادی این شایعه عجیب انتشار یافته است؟ چه‌طور به راحتی تعداد قرص‌ها را دقیق اعلام می‌کنند در صورتی‌که هنوز پزشکی قانونی علت اصلی مرگ و نتیجه آزمایش‌های سم‌شناسی را اعلام نکرده است.»

بازپرس جنایی ادامه داد: «پس از کشف جسد، تحقیقات قضایی از خانواده و همسر این بازیگر آغاز شد و جسد نیز به پزشکی قانونی انتقال یافته و دستور بررسی بیشتر و آزمایش‌های تخصصی برای روشن شدن علت اصلی مرگ و همچنین آزمایش سم‌شناسی را داده‌ام.»

او در ادامه به شایعه‌پراکنان هشدار داد: «به‌دنبال حساب‌های شخصی در فضای مجازی نباشید و به قانون پایبند باشید. برخی ادعا می‌کنند که متوفی دارایی است که حتی این موضوع ثابت نشده است.»

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما