یوگی آدیتیانات در رای گیری UP در مرحله ششم رای گیری می گوید: “زمان تصمیم گیری بین BJP و کسانی که از تروریسم حمایت می کنند” است.


گوراخپور: در روز رای گیری برای مرحله ششم انتخابات مجلس اوتار پرادش، یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد، گفت که زمان تصمیم گیری بین BJP و کسانی که از تروریسم حمایت می کنند فرا رسیده است.

مدیرکل اتحادیه اروپا گفت که انتخابات به مرحله تعیین کننده رسیده است و هر رای به حزب حاکم بهاراتیا جانتا گامی در جهت تبدیل این ایالت به اقتصاد شماره 1 هند است. آدیتیانات گفت که زمان آن فرا رسیده است که بین BJP و افراد حامی تروریسم تصمیم گیری شود، ظاهراً یک ضربه زدن به حزب سامجوادی (SP).

“انتخابات مجلس اوتار پرادش به مرحله تعیین کننده رسیده است. شما پروژه های توسعه ای را در پنج سال گذشته دیده اید، چه از افتتاح AIIMS تا فرودگاه بین المللی کوشیناگار. زمان تصمیم گیری بین ما و مردم حامی ترور فرا رسیده است. هر یک از رای های شما خواهد بود. آدیتیانات گفت که اوتار پرادش را به اقتصاد شماره 1 هند تبدیل کنید.

آدیتیانات قبل از آغاز مرحله ششم انتخابات مجلس اوتار پرادش در معبد گوراخنات در گوراخپور نماز خواند. رای گیری برای مرحله ششم انتخابات مجلس اوتار پرادش امروز برگزار می شود.

رای گیری از ساعت 7 صبح آغاز شد و تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت. رای گیری در 57 حوزه انتخابیه مجلس در 10 ناحیه از جمله گوراخپور، آمبدکارناگر، بالیا، بالرامپور، باستی، دئوریا، کوشیناگر، ماهاراجگانج، سنت کبیر ناگار و سیدهارتناگر برگزار می شود.

انتظار می رود در مجموع 2,14,62,816 انتخاب کننده شامل 1,14,63,113 مرد، 99,98,383 زن و 1,320 جنسیت سوم از حق امتیاز خود برای تصمیم گیری در مورد سرنوشت 676 نامزد استفاده کنند. با 676 نامزد در مرحله ششم انتخابات مجلس اوتار پرادش، وزیر ارشد یوگی آدیتیانات در صدر جدول چهره های برجسته این مرحله قرار دارد.

نخست وزیر در نظرسنجی ها از شهر گوراخپور به رقابت می پردازد. حزب باوجان ساماج (BSP) خواجه شمس الدین را در مقابل خود قرار داده است در حالی که حزب سامجوادی (SP) سوبهاواتی شوکلا را که همسر اوپندرا دوت شوکلا، رهبر سابق BJP است، در مقابل آدیتیانات قرار داده است.

در همین حال، چتنا پاندی، نامزد کنگره نیز با آدیتیانات مبارزه خواهد کرد. علاوه بر آدیتیانات، چهره‌های برجسته در این مرحله عبارتند از آجی کومار لالو، رئیس کنگره ایالتی، که از کرسی تامکوهی راج رقابت می‌کند، سوامی پراساد ماوریا، که از سمت وزیر کناره‌گیری کرد تا به حزب سامجوادی بپیوندد و از کرسی Fazilnagar رقابت می‌کند، و رهبر مخالفان در حزب. مجلس ایالتی و رهبر ارشد حزب سامجوادی، رام گوویند چوداری، که از کرسی بانسدیح رقابت می کند.

آجی کومار لالو، نماینده کنگره، با سانجی گوپتا از BSP و Udaynarayan Gupta از SP روی صندلی تامکوهی راج روبرو می شود. سوامی پراساد ماوریا، نماینده SP، از کرسی Fazilnagar با نامزد BJP Surendra Singh Kushwaha، پسر گانگا سینگ کوشواها، MLA MLA فعلی BJP رقابت خواهد کرد.

مائوریا با ایلاس انصاری از BSP، سونیل سینگ از کنگره و هاریش چاندرا یاداو از حزب Aam Aadmi (AAP) روبرو خواهد شد. رهبر SP رام گوویند چوداری با پونیت پاتاک کنگره در کرسی بانسدیح روبرو می شود.

پدربزرگ پونه، باخا پاتاک، معاون سابق رئیس جمهور کنگره ایالتی است. پدربزرگ او بین سال‌های 1967 و 1996 به مدت هفت دوره نماینده MLA از بانسدیح بود و همچنین وزیر دولت UP بود.

رام گوویند چوداری، رهبر SP، همچنین با کتکی سینگ از حزب نیشاد و مانتی راجبهار از BSP روبرو می شود. رای گیری مرحله هفتم که آخرین مرحله خواهد بود 16 اسفندماه برگزار می شود و شمارش آرا در 19 اسفندماه انجام می شود.

تلویزیون زندهReece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان