گل‌محمدی: پرسپولیس برای قهرمانی پا پس نمی‌کشد

[ad_1]

یحیی گلمحمدی بعد از دیدار پرسپولیس و برد صفر که با برتری یک بر تیمش همراه بود، گفت: بازی رایم و به کادر فنی قطعات رمزگذاری می‌گویم، چون تیمی ساخته شده است که فنی و تاکتیکی بازی می‌کند. بازی کردن در مقابل این تیم، کار خیلی سختی است.

وی افزود: آنها هم موقعیت را دارند اما ما باید از موقعیت استفاده کنیم. در دقایقی از بازی، تحت فشار بودیم و به نظرم در آن فشار باید بیشتر پاسخ می‌دادیم تا بازی را کنترل کنیم. شاید خیلی هماهنگ نبودیم، اما از بچه‌ها تشکر می‌کنم که برای این کار زحمت کشیدند.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه دو بازیکن بازیکن موفق به گلزنی شدند، اظهار داشت: بازیکنانی که از زمین خارج شدند، زحمت کشیدند و خوب بازی کردند. دو بازیکنی که به زمین آمدند و گل زدند، انرژی زیادی دارند و این انرژی را به آنها کرد تا گل بزنند. وقتی تیم می‌برد، همه تیم برده و وقتی ببازد، باخت برای من است. از همه تشکر می کنم که مشکلات را تحمل می کنند.

گل‌محمدی درباره ادامه رقابت‌های قهرمانی با استقلال و اینکه در نهایت کدام تیم برنده این ماراتن خواهد بود، گفت: هفته‌های زیادی باقی مانده تا قهرمان مشخص شود. استقلال با تیمی تقویت شده و تیمی خوب و با احترام است. برای هر تیمی می‌توانند مشکل ساز شوند و در این فصل به بردهای خوبی رسیده‌اند. ما این فصل در نقل و انتقالات به خاطر مشکلات قوی ظاهر نشدیم، اما پا پس نمی‌کشیم. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و قهرمانی‌های زیادی که کسب می‌کنند، به آنها می‌دهند و با این تجربه تا آخر می‌جنگند و انگیزه‌های خود را از دست نمی‌دهند.

وی در شرایط خاص رامین رضاییان در اولین بازی خود پس از بازگشت به پرسپولیس گفت: این دیدار، بازی اول رامین بود و عملکرد خوبی داشت، اما هنوز جا بهتر از این است. از نظر بدنی و تاکتیکی شرایطش ایده آل نیست، اما این بازی‌ها کمک می‌کند، بهتر بروید.

مدیران پرسپولیس در خصوص تغییرات در فدراسیون فوتبال و اینکه آیا این تغییرات در روند تیمش خواهد داشت یا نه، بررسی ها کرد: برخی اتفاقات، مختصر فوتبال ایران است؛ شخصاً توجهی به این مسائل ندارم، چون خودمان بحث های بزرگ و کوچک فنی و غیر فنی داریم. هر کسی بخواهد رئیس فدراسیون باشد، ما باید روی کار خودمان تمرکز کنیم و به مسائل و مشکلات خودمان توجه کنیم و نتیجه بگیریم. کاری به این کارها ندارم و کار خودمان را انجام می‌دهیم.

گل‌محمدی همچنین در نشست خبری گفت: بازی رامان سخت کرده بودیم، به خاطر اینکه نمی‌توانیم تحت فشار حریف خوب پاس بدهیم. شکلی که تیم قبلاً را به نمایش بگذاریم و بازی همیشگی را به خاطر پرس حریف یا روحی – روانی و جسمانی خودمان نداشتیم. حریف ما را خیلی تحت فشار گذاشت و بازی می‌توانست مساوی تمام شود و حتی آنها برنده شوند. مقداری نسبت به این مسئله حساس‌تر و نگران‌تر باشیم. بازی امروز درس خوبی برای ما بود تا بیشتر روی نقاط ضعف و قوت‌مان پی ببریم و باید روی کارهای تیمی کار کنیم. این دیدار می‌تواند در آینده بیشتر به پرسپولیس کمک کند. از بازیکنانم تشکر می کنم که تا آخرین لحظه برای پیروزی تلاش کردند. بازی راحت نبود و ذهنیت بازیکنان را بیشتر از جستجوهای فنی کمک‌مان کرد و این شخصیت قهرمانی در سال‌های اخیر در نتیجه بازی امروز بود.

وی درباره اظهارات رشید مظاهری مبنی بر ضد پرسپولیس با او گفت:دانم چه چیزی بگویم. خودم با او صحبتی نکردم و شاید آدمهای اطرافش که دوست داشتند به پرسپولیس بیاید، صحبت کرده بودند. از طرف ما صحبتی با مظاهری نبود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اظهارات رضا درویش در مورد حضور خارجی گفت: گرفتن بازیکن خارجی در مقطع سخت است زیرا هیچ تیمی این بازیکن خوب را به تیمی دیگر نمی‌دهد، مگر اینکه هزینه هنگفت برای گرفتن رضایتنامه بدهد. یکسری بازیکنان آزاد در بازار هستند که کیفیت آنچنانی ندارند. بازیکنی را از روی فیلم دیده‌ایم و قرار است چند جلسه او را از نزدیک ببینیم. بازیکن مدنظر روزمه بدی ولی باید بدانیم در چه شرایطی است. این شرط را برای بازیکن گذاشته‌ایم تا بدانیم چه وضعیتی دارد.

گل‌محمدی در واکنش به عدم گلزنی‌ عبدی در خط حمله پرسپولیس یادآور شد: مهدی بازیکن خطرناکی است و روی گلی که می‌تواند تاثیر خوبی داشته باشد. با این حال انتظارم از عبدی زیاد است. یک بازیکن ممکن است روز بدی داشته باشد و فکر کنم عبدی روز جذابی نداشت. حامد پاکدل اما، پرانرژی وارد زمین شد و توانست گل بزند که به او و حس خوبش تبریک می‌گویم.

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که آیا نسبت به پرسپولیس نسبت به بازی ضعیف یا قوی‌تر شده است، گفت: میزبانی و میهمانی خیلی مهم است. بازی در اراک شرایط خودش را دارد. قیمت به عنوان تیم میزبان شرایط بهتری دارد. در بازی رفت، شرایط فنی فنی نداشتیم. تیم اراکی‌ها واقعا تیم خوب و یکدستی دارند و در ارسال‌ها خطرناک هستند. تیمی نیست که به راحتی ببازد و مقابل سپاهان و استقلال امتیاز گرفت و فقط از پرسپولیس امتیاز نگرفت. مسابقات امسال مسابقات لیگ بوده است.

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

سایت شرط بندی فارسی: An Exciting Platform for Persian Betters
Introducing Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Visibility and Rankings
فالوور اینستاگرام مقدمه‌ای بر این ابزار قدرتمند
افزایش فالوور اینستاگرام راهکارها و ترفندهای موثر
Sidebar Backlink Tips: Boosting Your Website’s SEO and Visibility
پدر آیسان اسلامی کیست و کجا زندگی می کند؟
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channel
تماس با ما