گزارش آخرین دفتر بازرسی کل آمریکا: نیروگاه های هسته ای آمریکا قطعات تقلبی دارد | دیجیاتو

[ad_1]

در بررسی بعدی دفتر بازرسی کل کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای آمریکا مشخص شده است که برخی از اجزای سازنده نیروگاه های آمریكا در آمریكا تقلبی هستند كه خطرات بزرگی را می توانند ایجاد كنند. در گزارشی مربوط به این اتفاق گفته شده است که چنین چیزی می‌تواند امنیت و سلامت هسته‌ای را به خطر بیندازد و عواقب جدی داشته باشد.

در حالی که روی گزارش‌ها درباره امنیت و همیشه‌های همیشه‌ی صنعت نیروی‌های نیروی‌های سایه انداخته است، این در میان آشتیاق رو به رشد مردم برای انرژی هسته‌ای به عنوان یک انرژی پاک به گوش می‌رسد. این بررسی با نظر ناشناسی شروع شد که ادعا کرده بود «اگر همه قطعات به این صورت نباشد، قطعات نیروگاه‌های هسته‌ای آمریکا بیشتر نباشد. تقلبی و ناقص هستند.»

دفتر بازرسی کل در بخشی از بررسی‌های متوجه شد که برخی از قطعات خود از نیروگاه‌ها تقلبی هستند. به علاوه، در این گزارش مشخص شد که سازمان انرژی آمریکا در سال گذشته حدود صد حادثه مرتبط با قطعات تقلبی ثبت شده است.

کمیته‌های هسته‌ای آمریکا اخطار می‌دهند که این قطعات تقلبی می‌تواهند بدون توجه به سایر نیروگاه‌های هسته‌های پیدا می‌کنند و خطرات و مشکلات راه‌های پیش رو را افزایش می‌دهند. دفتر بازرسی کل برای انجام بررسی‌های خود قطعاتی را بررسی کرد که شبیه به قطعات اصلی بودند و یا ویژگی‌های قطعات اصلی را نداشتند.

گزارش دفتر بازرسی کل از نیروگاه‌های هسته‌ای

تا سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی، ۵۵ نیروگاه هسته‌ای در آمریکا فعالیت می‌کردند که دفتر بازرسی کل فقط ۴ نیروگاه را بررسی کرد. اولین قطعه تقلبی شناخته شده شفت پمپ آب طراری بود که پس از نصب به سرعت خراب شد.

دفتر بازرسی کل در گزارش خود نوشته که کمیسیون تنظیم مقررات هسته‌ای قطعات تقلبی را دست کم می‌گیرند و سازمان تنظیم مقررات هیچ سیستمی برای ردیابی قطعات مشکل‌ساز نیست و فقط نیروگاه‌ها می‌توانند در شرایط فوق‌العاده مشکل را به بحث ارجاع دهند.

اما در حال حاضر هیچ خطری وجود ندارد و دفتر اجرایی عملیات کمیته تنظیم مقررات هسته‌ای آمریکا در حال بررسی است تا مسائل مربوطه را انجام دهد. روز گذشته سازمان انرژی ایالات متحده اعلام کرد که برای سرپا نگه داشتن رآکتورهای قدیمی حدود ۶ میلیارد دلار دیگر هزینه خواهد کرد. این هزینه در تبدیل صد درصدی انرژی‌های آمریکا به انرژی پاک خواهد بود.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

سایت شرط بندی فارسی: An Exciting Platform for Persian Betters
Introducing Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Visibility and Rankings
فالوور اینستاگرام مقدمه‌ای بر این ابزار قدرتمند
افزایش فالوور اینستاگرام راهکارها و ترفندهای موثر
Sidebar Backlink Tips: Boosting Your Website’s SEO and Visibility
پدر آیسان اسلامی کیست و کجا زندگی می کند؟
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channel
تماس با ما