کنایه شریعتمداری به روحانی درباره رفع حصرفارس: حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان در لفافه کنایه‌ها به دولت و در راس آن روحانی که مدعی پیگیری حصر هستند، می‌بینند و می‌کنند: مطمئن باشید آن‌هایی هم هستند که از رفع حصر حرف می‌زنند خیلی هم راضی به برداشتن حصر می‌زند!

حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان در برنامه «بدون توقف» که سیمای دیگری از آن پنج‌شنبه‌شب از شبکه سوم پخش شد، در پاسخ به اینکه «چرا حصر صورت گرفت» گفت: مسئله حصر یک ارفاق و یک لطف بزرگی بوده که نظام به سران فتنه بوده است. کرده و نظام صرفاً از این‌جهت که می‌خواست به دلیل سوابقی که به آنها لطفی بکند آنها را در حصر نگه داشت و اگر غیرازاین بود جرم آنها بسیار بزرگ و خراب فی‌الارض بود.

وی همچنین در پاسخ به اینکه «با توجه به اینکه هر حکمی باید در حیطه دادگستری انجام شود و آیا شورای عالی امنیت ملی اجازه صدور این حکم را داشته باشد» اظهار کرد: تصمیم شورای عالی امنیت ملی، در حکم است و این شورا از دستگاه قضایی خواست تا فعلاً اینها محاکمه نشوند.

مدیرمسئول کیهان گفت: این در حالی است که سران فتنه دست به وطن‌فروشی زدند و خیانت کردند. مستنداتش هم هست. فقط خون یکی از کسانی که ریخته شده کافی است که آنها را اعدام کنند، آنها در اوج قدرت نظام به جمهوریت نظام حمله کنند، آرای مردم را زیر سوال بردند و مملکت را به آشوب کشیدند.

شریعتمداری ادامه داد: خواسته‌هایی که الآن توده مردم دارند، خیلی بالاتر از حصر هستند، من می‌دانم که به عوامل فتنه لطف کردند و مجازاتشان خیلی بالاتر از اینهاست.

وی با بیان اینکه «حصر لطف نظام به سران فتنه است» افزود: خیلی مهم نیست که چه کسی یا چه ارگانی دستور حصر را داده است. به‌هرحال شورای عالی امنیت ملی می‌تواند تصمیم بگیرد که در روال عادی وجود ندارد چراکه اگر غیرازاین باشد اصلاً نیازی به شورای عالی امنیت ملی نیست.

مدیرمسئول کیهان گفت: مطمئن باشید آن‌هایی هم هستند که از رفع حصر حرف می‌زنند خیلی هم راضی به برداشتن حصر می‌زند!

شریعتمداری افزود: اما آنها در فضای کنونی، خیلی از رفع حصر حرفی نمی‌زنند چون دیگر این موضوع برایشان مهم نیست. به‌ویژه در شرایط فعلی و انتخابات دنبال این هستند که مردم ببینند چه می‌خواهند تا روی آن مانور دهند. الآن بیشتر مسائل مردم به مسائل اقتصادی برمی‌گردند و آنها هم به دنبال این هستند که مسئله رفع حصر هستند.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان