کارینا کاپور واکنش دوست پسر گیاهخوارش را به یاد می آورد زمانی که پدر راندیر کاپور یک رستوران غیر گیاهی را برای شام انتخاب کرد.

[ad_1]

دهلی نو: کارینا کاپور خان یک غذاخور است! و این بازیگر چندین بار در تعاملات خود به این سمت خود اعتراف کرده است. کارینا اعتراف می کند که عاشق خوردن غذاهای لذیذ است، به خصوص زمانی که در یک استراحت طولانی است و تیراندازی نمی کند. او اخیراً در برنامه چت Twinkle Khanna ظاهر شد و اتفاق جالبی را در رابطه با عادت غذایی خانواده اش به اشتراک گذاشت.

طبق گفته کارینا، کاپورها غذای خود را بسیار جدی می گیرند و به همان شدت علاقه مند هستند. زمانی که کارینا دوست پسر سابق خود را که ظاهراً گیاهخوار بود به پدرش راندیر کاپور معرفی کرد، پدرش نظر جالبی را در مورد او ارائه کرد.

این بازیگر کهنه کار ظاهراً با انتخاب دخترش متوجه شده بود که آن پسر گیاهخوار است و اظهار داشت که می تواند شام خود را با راننده بخورد.

ویدئویی که توسط ‘Tweak India’ به اشتراک گذاشته شده است، با حضور Twinkle Khanna و Kareena Kapoor، این دو دیوا در مورد این حادثه صحبت می کنند.

توینکل خانا میگه این داستان اخروی هست که میخواستی یه دوست پسر به بابات معرفی کنی و گفتی بابا این دوست پسر جدید منه بیا بریم شام و اونم گفت بتا دُم پخت چلته های. و بعد گفتی، “بابا، او گیاهخوار است.” و او گفت: “کوی بعات ناهی بتا وو راننده که ساعت خانه خیگا (اشکالی ندارد، او با راننده غذا می خورد)”. برای ناآگاهان، «دوم پخت» رستورانی است که به خاطر غذاهای غیر گیاهی اش محبوب است.

در پاسخ به توینکل، کارینا که کمی خجالت زده به نظر می‌رسید، می‌گوید: “من چه می‌گویم، تو می‌دانی حالشان چطور است، من چه می‌گویم؟ تو می‌دانی حالشان چطور است، در مورد غذایشان، در مورد پایایشان.”

اگر آنها به رستورانی رفتند که در ابتدا توسط راندیر پیشنهاد شده بود، و آیا “دوست پسر گیاهخوار” او فقط آنجا نشسته بود، تحقیقات بیشتری انجام دهید؟ کارینا پاسخ می دهد: “او باید تماشا می کرد و خیره می شد.” کلیپ زیر را تماشا کنید:

https://www.youtube.com/watch?v=r_vc8_sz1T8

با صحبت از پروژه آینده کارینا، این بازیگر منتظر اکران فیلم آینده خود، “لال سینگ چادا” است. او در این فیلم در کنار عامر خان، ناگا چایتانیا و مونا سینگ بازی خواهد کرد. “لال سینگ چادا” یک اقتباس هندی رسمی از فیلم هالیوود “فارست گامپ” است که قرار است در 14 آوریل 2022 به مناسبت بایساخی اکران شود.

همچنین گزارش ها حاکی از آن است که به کارینا یک پروژه هیجان انگیز در کنار هریتیک روشن پیشنهاد شده است. هریتیک و کارینا چهار فیلم را با هم ساخته اند و آخرین بار در سال 2003 با نام “Main Prem Ki Deewani Hoon” به نمایش درآمدند.[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

سایت dancebet: جایگاه جدید پیش‌بینی در دنیای رقص
بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
تماس با ما