چگونه یک بسته بندی جذاب طراحی کنیم؟

[ad_1]

می‌دانید که گام اول برای داشتن یک بسته بندی عالی در گرو خلاقیت است. با این وجود شما باید مخاطبان خود را درک کنید. به عنوان مثال اگر بسته بندی مخصوص کودکان طراحی شود باید آن را رنگارنگ و روشن و با عکس های کارتونی درست کنید. باز با توجه به نوع محصول نظر، بهتر است در مورد، سهولت استفاده و سایر ویژگی های محصول بررسی و توضیح موضوع باشد.

شما بسته اید را طراحی کنید که مشتری را باید کنجکاو کند و سپس با چیزی به فرد شگفت زده کنید. در واقع طراحی جعبه طول برای موفقیت خرده فروشان است. اگر بتوانید جعبه ای طراحی کنید که محصول ارائه شود، فروشتان راحت تر است. یکی از بهترین دستگاه ها، دستگاه های بسته بندی ای جی (دستگاه بسته بندی ساچت) می باشد که به کمک این صنعت آمده است.

چون نمایش کالا بسیار مهم است در چنین شرایطی که تعداد رقبا بسیار زیاد است. برای داشتن یک بسته بندی خاص و حرفه ای می توانید از یک تیم طراحی کنید تا با طراحی و بسته بندی بسته بندی هایی با کیفیت و حرفه را بر اساس نیاز شما طراحی و تهیه کنید.

چگونه با طرح بسته بندی جذاب فروشمان را چند برابر کنیم؟

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا محصولتان فروش کمی دارد، در حالی که محصول رقیبتان با توجه به کیفیت پایین نسبت به محصول شما، فروش بیشتر دارد؟ دقت داشته باشید که یک کالای خوب با بسته‌بندی خوب می‌تواند بیشتر و راحت‌تر از یک کالای خوب با بسته‌بندی به فروش برسد.

بله باورش کمی سخت است ولی در حال حاضر بسته‌بندی تاثیر زیادی روی فروش محصول دارد. بهتر است برای مثال در این مورد بیشتر توضیح دهید. فرض کنید می توانید از دو فروشگاه متفاوت لباس اینترنتی و پوشاک خرید کنید.

اگر محصول شما دارای زیبایی بسته بندی باشد، مشتری هم از خریدش احساس خواهد کرد. مطمئناً وقتی مشتری راضی باشد نه تنها خودش را دوباره از شما بخرید بلکه دیگران را هم به خرید از شما می‌کند.

بسته‌شده خوب و با کیفیت همیشه باعث رضایتمندی مشتری می‌شود، اما این مورد در خریدهای اینترنتی بیشتر پیدا می‌شود. چون زمانی که از خرید می کنید می توانید قبل از خرید، جعبه محصول را ببینید و اگر مورد پسند بود خرید کنید. ولی در خرید اینترنتی تا زمانی که کالا به دستتان هیچ اطلاعی در مورد بسته بندی آن نرسد.

به همین خاطر است که هر موقع سفارش اینترنتی خود را تحویل می گیریم، ابتدا به بسته بندی محصول دقت می کنیم و آن را بسته بندی می کنیم برایمان خیلی مهم است. پس حتما دقت کنید کالای خود را به زیبایی و با سلیقه بسته بندی کنید. سعی کنید مشتریان عادی فروشگاه خود را به مشتریان دائمی و وفادار تبدیل کنید. حتماً شنیده‌اید که برخورد اول در آشنایی و اعتماد به سزایی دارد. مشتری چیزی که می بیند، بسته بندی است. اگر مشتری در همان ابتدا با یک بسته بندی بی کیفیت و ساده روبه‌رو شود باید اعتماد به کار سختی باشد.

چگونه یک بسته بندی جذاب طراحی کنیم؟

اما وقتی یک بسته بندی جذاب و زیبا دریافت کند، می‌توان در خرید اول یا را به یک مشتری همیشگی و وفادار مبدل سازید. چون فروشگاه اینترنتی برای ارتباط با مشتری راه های کمتری دارد، پس باید از طریق بسته بندی محصول با مشتری حرف بزند و ارتباط برقرار کند.

برای اینکه فروشگاه اینترنتی خوبی داشته باشید، سعی کنید سفارشات را به نحوی به دست مشتری برسانید که پس از تحویل در همان ابتدا مشتری را بگیرید. شما نیز اگر اینترنتی دارید و به دنبال رضایتمندی مشتریان و فروش کالای خود هستید، کافی است فقط روی بسته بندی سفارشات آینده خود را بیشتر وقت گذاشته و طرحی ارائه دهید، تا نتیجه فوق العاده آن را خیلی سریع ببینید.

از آنجا که هم اکنون افراد به دلیل نیاز به خرید اینترنتی روی آورده اند، به شکلی که حتی مواد غذایی را نیز به صورت سفارشی خرید می کنند. پس حتی اگر سوپرمارکتی هم با کمی تنوع و خلاقیت می توانید سفارشات کوچک خود را در بسته های نه چندان گران ولی چشمگیر به دستشان برسانید و تحولی شگرف در فروش محصولات خود ایجاد کنید.

مشکلات بسته بندی در ایران

ایران کشوری درحال پیشرفت و توسعه است. کشوری که با وجود بهره وری از صنایع بسیار و محصولات مختلف کشاورزی، در صنعت بسته‌بندی محصولات موفق عمل کرده است. به طوری که می‌توانم طراحی و بسته‌بندی با کیفیت و مناسب در کالاهای ایرانی هم اکنون به یک چالش کهنه تبدیل شود.

سپس، این کشور پس از بسته بندی با نام تجاری با چند برابر قیمت به دیگر جهان صادر می شود که ارزش افزوده بسیار بالایی برای آنها به ارمغان خواهد آورد. یا محصول دیگری مانند خرما که کشور ایران دومین صادر کننده عمده خرمای جهان می باشد.

خرما نیز به شکل فله ای به اندونزی و مالزی با قیمت اندکی فرستاده می شود. سپس در آنجا که از بسته بندی کارتونی ایرانی خارج می شوند، در بسته بندی های مدرن، استاندارد و قابل استفاده خود قرار می دهند و به آمریکا و اروپا و استرالیا صادر می کنند. کالاهای هم در همین وضعیت مشابه قرار دارند غذایی خشکبار، میوه ها، مرکبات، صنایع، عسل، شیلات و …

برای اینکه بتوانیم محصولات بسته بندی را با کیفیت بالا ببریم و در عین حال کالاهای ایرانی را افزایش دهیم تا موارد زیر را مورد توجه قرار دهیم:

  • اطلاع و شناخت کافی از بازارهای هدف
  • به کاربردن فناوری های روز و مدرن دنیا که باعث کاهش تمام بسته بندی کالا می شود
  • نظارت روی بسته بندی کالاها مخصوصاً کالاهای موجودی
  • ایجاد بسته بندی های متنوع بر اساس نیاز مشتریان در بازار هدف
  • وضع قوانین و مقررات برای حمایت از صنعت طبقه بندی
  • آموزش بسته بندی مواد غذایی در کارخانه بسته بندی مواد غذایی
  • طرح بسته بندی مواد غذایی پس از تحقیق در مورد طبقه بندی انواع مواد غذایی

به عنوان نکته پایانی باید عنوان کنیم و کیفیت بسته بندی محصولات را طراحی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه های مختلف آی جی مثل دستگاه تقطیر روی لینک https://ag777.com کلیک کنید.

بنابراین باید بیش از پیش از صنعت بسته‌بندی حمایت شود تا لیست شرکت‌های بسته‌بندی مواد غذایی نیز در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند. با ورود انواع دستگاه های بسته بندی، بسته بندی مواد غذایی خشک و تر به آسانی قابل انجام است.

قیمت دستگاه بسته بندی مواد غذایی با توجه به خدماتی که انجام می دهد، مناسب به نظر می رسد. شرکت ای جی دستگاه های صنعتی دارد از جمله دستگاه های قرص ساز، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه قرص ساز و این که قرص ها را به شکل های دلخواه بسازید، روی لینک بزنید.

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما