پیش‌بینی قیمت دلار امروز پنجشنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰

[ad_1]

فرارو– قیمت دلار آزاد روی پله‌های ابتدایی محدوده ۲۶ هزار آرام گرفته و در آخرین روز هفته شانس زیادی برای افت‌وخیزهای چشمگیر ندارد. دیروز چهارشنبه چهارم اسفند دلار در بازار آزاد به‌اندازه ۳۰ تومان کاهش قیمت پیدا کرد، در میدان فردوسی و چهارراه استانبول آخرین خرید و فروش‌ها با رقم ۲۶ هزار و ۲۵۰ تومان انجام شد و در پشت‌خطی به‌همین ارزش‌ها انجام شد. رقم‌هایی که در طول ۷۲ ساعت گذشته هستیم و می‌توانیم ثبت شوند آن‌ها را نوعی آرامش به بازار بدانیم. چون از ۲۵ بهمن تا اول اسفند دلار نزدیک به هزار و ۶۰۰ تومان ارزان شد، تا کانال ۲۵ هزار تومان عقب رفت و حالا در دو سه روز گذشته و بعد از واکنش هیجانی بازار نسبت به خبرها، روی پله‌های ابتدایی محدوده ۲۶ هزار تومان درجا می‌زند. .

قیمت دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد چهارشنبه چهارم اسفند رفت‌وبرگشت محدودی داشت. دلار موفق شد در پنجاه ابتدایی ابتدایی از رقم ۲۶ هزار و ۲۸۰ تومان تا ۲۶ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش قیمت پیدا کند، اما زمانی که آخرین خرید و فروش‌های بازار آزاد صورت می‌گیرد، دلار بیشتری از ۲۶ هزار و ۲۸ تومان خریدار نداشته است. یعنی کاهش ۳۰ تومانی نسبت به روز سه شنبه که دلار ۲۶ هزار و ۲۸۰ تومان قیمت داشت و ۱۰۰ تومان درمقایسه با یکشنبه که نشان از بازگشت آرامش به بازار دارد. دیروز قیمت سکه امامی بدون یک ریال تغییر نسبت به سه شنبه 11 میلیون و 800 هزار تومان داد و ستد شد و بین دیگر ارزهای رایج همین اتفاق برای لیر ترکیه هزار و 895 تومان – مثل سه شنبه- قیمت خورد. قیمت یورو به ۲۹ هزار و ۷۵۰ تومان رسید و ۷۰ تومان کاهش یافت و ارزش درهم امارات با افت ۱۰ تومانی به هفت هزار و ۱۴۵ تومان رسید.

قیمت روز سه شنبه سوم اسفند

قیمت روز چهارشنبه چهارم اسفند

تغییر

۲۶ هزار و ۲۸۰ تومان

۲۶ هزار و ۲۵۰ تومان

۳۰ تومان کاهش

تغییر قیمت ملی دلار در صرافی

قیمت دلار در صرافی ملی چهارشنبه چهارم اسفند ۵۰ تومان ارزان شد. آخرین نرخ اعلام شده از سوی بانک‌مرکزی برای اسکناس آمریکا در صرافی‌های منتخب ۲۴ هزار و ۷۳۰ تومان به‌ثبت رسید که این رقم سه‌شنبه ۲۴ هزار و ۷۸۰ تومان بود. قیمت دلار در صرافی ملی روز گذشته تا ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان بالا آمد که این رقم با قدم گذاشتن دلار آزاد در محدوده ۲۶ هزار و ۴۰۰ تومان به‌ثبت رسید. به نظر می‌رسد روزهای گذشته قیمت‌گذاری دلار دولتی در صرافی ملی با فاصله هزار و 500 تومانی با بازار آزاد می‌شود. فاصله‌های دست‌کم در یک هفته اخیر شاهد بودیم و افت 50 تومانی روز گذشته این اسکناس در صرافی‌های ملی کنار کاهش 30 تومان ارزش این اسکناس در بازار آزاد این اختلاف را دیروز دقیقاً به هزار و 550 تومان رساند.

تغییر قیمت ملی دلار در صرافی

قیمت روز سه شنبه سوم اسفند

قیمت روز چهارشنبه چهارم اسفند

تغییر

۲۴ هزار و ۷۸۰ تومان

۲۴ هزار و ۷۳۰ تومان

۵۰ تومان

قیمت دلار در پشت‌خطی

قیمت دلار در پشت‌خطی شانس نوسان چشمگیر این اسکناس در جریان خرید و فروش بازارهای امروز آزاد را ناچیز نشان می‌دهد. شب گذشته را عمده دلارهای فردایی در حالی که ۲۶ هزار و ۲۴۰ تومان قیمت گذاری کردند که در آخرین بازار آزاد این اسکناس ۲۶ هزار و ۲ تومان ارزش داشت. نزدیک بودن این دو عدد مشخص می‌کند، آخرین معامله‌گران عمده بازار انتظار دارند روز هفته رفتار غافلگیرکننده‌ای نباشد و با همان رقم‌های دیروز در بازار خرید و فروش شود. بازار ارزهای روز نسبتا آرامی را پشت سر می‌گذارد و به نظر می‌رسد مسیر بعدی دلار با روشن شدن وضعیت وضعیت و مشخص می‌شود.

تغییر قیمت دلار در بازار آزاد

شروع

کف قیمت

سقف قیمت

نوسان

۲۶ هزار و ۴۰۰ تومان

۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان

۲۶ هزار و ۴۵۰ تومان

۲ تومان۵۰

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
Welcome to the World of House for Sale Canada
تماس با ما