پرسپولیسی ها به کارخانه کارخانه بازمی‌گردند

[ad_1]

خبرگزاری مهر: پرسپولیس که به قول خود از جایی برگشته که خیلی‌ها می‌خواهند آنجا باشند، نشان می‌دهد که خودش هم به آن تعلق دارد و آن هم از نظر فنی قابل لمس از نقطه نظر اخلاقی مشهود است.

در دو هفته اخیر باشگاه سرخ‌ها و اتفاقاتی که روی داد، بسیار است و تیتروار باید گذشت. نخست، اتفاق خوبی رخ داد و یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی با اولسان گفت باید زیرساخت‌ها را ارتقا داد و عیب‌ها را برد و از نبود عیسی آل کثیر در دیدار پایانی هرگز گلایه‌ای نکرد.

اما این دو هفته نشان داد همه آدم‌ها به کارخانه‌شان بازمی‌گردند، می‌کنند که خلافش ثابت می‌شود. این را اول بار خود گل محمدی در بازگشت از دوحه و مصاحبه با مدیران باشگاه در خصوص بشار رسن نشان داد.

این بازیکن عراقی گویا قرار نیست از دهان این مربی بیفتد، حال اینکه این بازیکن هم در پرسپولیس بوده و رفته است. اما این به منظور شناسایی رسیدن رسن نیست اگر این مربی مدام بگوید چون بازیکنم نباید از این تیم انتظار داشت، نقطه آغاز مسئولیت‌ناپذیری به حساب می‌آید. باید به این مربی گفت هافبک خلاق عراقی از این تیم می‌رود و وظیفه اوست که چاره‌ای برای وسط میدانش بیاندیشد.

افشین پیروانی، مدیر این تیم، در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به هجمه‌های بجا و نابجایی که به تیمش می‌شود، کری می‌خواند و خود و تیمش را برتر می‌بیند، اما اگر در دنیا برتری داشته باشد، بهتر است حال باشد و نه گذشته. به قول معروف «داشتم حساب نیست، دارم حساب دارم.»

پرسپولیس در بازی با نساجی قبل از اینکه از زمین ضربه بخورد – که واقعاً زمین دور از استانداردی هم باشد – از آسیب‌های خودش ضربه خورد. گلی که دریافت کرد و گل‌هایی که دریافت نکردند را بار دیگر بازبینی کنید تا پی به ضعف‌های مشهود این تیم در همه مسابقات بروید.

بازیکنان این تیم، خود را خاص می‌دانند اما دست کم در این دو بازی نشان نمی‌دهند، نایب قهرمان آسیا هستند و گویا در زمین اینستاگرام، از قدرتی که بیشتر در زمین فوتبال بودند.

گل محمدی چند روز قبل در اقدامی پسندیده، به نمایندگی از سوی باشگاه پرسپولیس، رهسپار یاسوج شد تا مدال خود را تقدیم به خانواده هوادار فقید، بهروز خورشیدیان، کند. این رفتار، تحسین برانگیز است.

اکنون از این مربی پرسید چرا در تیمش شاهد رفتارهای ناجوانمردانه هستیم. حامد لک گویی دوباره به کارخانه کارخانه بازگشته چون وقت کشی را از سر گرفته است. چگونه این دروازه‌بان در بازی با وب سایت کار جدیدتری هم رو کرد. وقتی به هنگام ضربه زدن به کرنر ذوبی‌ها، توپ را به وسط زمین انداخت تا بازی شود. همچنین بابت ضربه عبدالله حسینی که هرگز به او برخورد نکرد، اقدام به «داور فریبی» کرد و در نهایت جنجالی را به پا کرد که دو اخراجی در پی داشت. اتفاقاً دود این اخراج هم به چشم خود پرسپولیس رفت.

پرسپولیسی‌ها پس از بازی از مدیر رسانه‌های خود پستی را منتشر کردند که از طریق جریان‌های ذوب آهن باعث توقف آنها می‌شود. اما گویا بیانیه ذوب در نیمه نخست بازی، کارکردی و از نیمه دوم اثرگذاری آن آغاز شده است. این فرافکنی‌ها جز به بیراهه رفتن نیست آن هم برای تیمی که هنوز آنقدر مهره مهم است و تاثیری دارد که گل محمدی، بشار رسن را بر سر بازیکنانش نکوبد.

مربیان پرسپولیس پاسخگوی رفتارهای خود هم باشند. عملکرد پاسخگوی نا مناسب آرمان رمضانی، مهدی مهدی‌خانی، سعید آقایی و مهدی عبدی. پاسخگوی خود برتر بینی. پاسخگوی کری خوانی‌های مجازی که تیم را از بین میبرد. پاسخگوی شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت و پاسخگوی خیلی چیزهای دیگر.

بله پرسپولیس تیم خاص است. تیمی که در فاصله یک ماه از بلندای فوتبال آسیا به جایی رسیده است که در زمین خودش هم باید بابت تساوی راضی باشد.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
آشنایی با تعمیرات پرینتر
اهمیت و کاربردهای تعمیر دستگاه لیبل زن
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
تماس با ما