پرسپولیسی‌ها را در دادگاه می‌بینیم!

[ad_1]

اسماعیل حیدرپور در خصوص توافق با پرسپولیس عنوان کرد: تا به امروز از توافق صورت گرفته با پرسپولیس فقط یک یادگاری موجود است و هیچ عکسی از سوی مدیران پرسپولیس مبنی بر انجام مراحلی که در جلسه برگزار می‌شود، صورت نپذیرفته است. آقای درویش علی اگر قرار بود امروز به عمل کند، به طور صریح به بنده گفت تا یک ماه آینده نمی تواند پرداختی ای به شما داشته باشید! بنابراین هیچ توافق دیگری بین ما و باشگاه پرسپولیس نخواهد داشت و ما خواستارمبلغ بدهی همراه با جرائم هستیم.

حیدر پور در پاسخ به این سوال که در چه تاریخی پرسپولیس باید اقدام به انجام کارهای خود کند اینگونه پاسخ داد: آقای درویش تشریف به باشگاه آمد و توافق کرد که جناب آقای حمیداوی ریاست هیئت مدیره در حضور اعضای باشگاه انجام شد اما انجام شد. دوستان ما در باشگاه پرسپولیس برای ما توافقاتی را مکتوب و ارسال کرده‌اند که با توافقاتی که در جلسه صورت گرفته متفاوت بود، برهمین اساس روز گذشته وقتی با آقای درویش صحبت کرد. او با توجه به مشکلاتی که درباشگاه پرسپولیس حاکم است، نمی‌تواند در حال حاضر پولی را برای یک ماه آینده انجام دهد، بنابراین با توجه به این موضوع توافق قبلی ما و باشگاه کم لن یک خواهد شد.

حیدر پور اضافه کرد: ما به هیچ عنوان از باشگاه پدیده کوتاه نخواهیم آمد و نامه ای را به فدراسیون مبنی بر بستن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس ارسال کرده ایم و از آقایان عزیزی خادم،بهاروند، نور شرق و صالحی می بینید که عدالت را رعایت کنید. و اجرا شود.

حیدرپور اضافه کرد: اگر ارکان قضایی فدراسیون پنجره پرسپولیس را بازکند، نامه ما آماده ارسال به فیفا است. ما حتما در روز شنبه به فیفا و دادگاه cas مشکل زد و از این طریق عاده حق فکر کرد. باشگاه بازی در خصوص این پرونده بارها حسن نیت را نشان می دهد و دیگر زمان آن رسیده است که حق خود را دریافت می کند.

قائم مقام پدیده در پایان بیانان کرد: مطمئن باشید اگر تا روز پنج شنبه اقدامی از سوی دستگاه های اجرایی فدراسیون و باشگاه پرسپولیس در خصوص این پرونده انجام شود، شنبه این پرونده را از طریق مجامع بین المللی بین المللی پیش بینی کرده است و دیگر هیچ مماشاتی ندارد. را در دستور کار خود قرار نمی دهد.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

سایت dancebet: جایگاه جدید پیش‌بینی در دنیای رقص
بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
تماس با ما