(ویدیو) خلاصه بازی پیکان ۰ – ۱ استقلال؛ گلزنی دوباره مطهریپیکان در مرحله یک هشتم رقابتهای نهایی جام حذفی از ساعت 17 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه پاسامین میزبان استقلال بود که پس از 120 دقیقه، با یک نتیجه در مقابل میهمان خود شکست خورد. ارسلان مطهری در دقیقه دوم وقت‌های اضافه اول (دقیقه ۹۲) موفق شد پیکان را باز کند.

به این ترتیب استقلال به همراه پرسپولیس، شرکت اراک، مس رفسنجان، نساجی مازندران، مس کرمان، خیبر خرم‌آباد و خلیج فارس ماهششهر که پیش از این صعود کرده، هشت تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هستند.

نیمه اول

دقیقه ۱۲: نفوذ استقلال‌ها به عمق دفاع پیکان فرصتی را برای آرمان رمضانی می‌دهد که این بازیکن را به مدافعان تا موقعیت از دست برود می‌زند.

دقیقه ۲۲: اسماعیل بابایی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۶: محمدحسین فلاح پس از عبور از توپ از میان پاهای اوریا غفوری وارد محوطه جریمه استقلال شد که با حضور در موقعیت سیاوش یزدانی تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۳۰: استقلال صاحب یک ضربه ایستگاهی را ارسال کرد که مهدی مهدی‌پور و ضربه سر محمد دانشگر، بالای جایگاهی را برای این تیم ایجاد کرد و در نهایت توپ از دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: مجتبی حقدوست از سمت چپ ارسالی روی دروازه استقلال داشت که لللل سیاوش یزدانی در دفع توپ، موقعیتی را برای محمد فلاح ایجاد کرد که علیرضا رضایی در آستانه تبدیل این حسین به گل، مانع از باز شدن تعارض دروازهاش شد.

دقیقه ۴۰: مهدی مهدی‌پور از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 44: کرنر ارسالی محمدجواد آزاده روی دروازه استقلال با ضربه سر محمدعلی فرامرزی همراه شد که رضایی توپ را بار دیگر به کرنر فرستاد.

دقیقه ۴۵: بار دیگر کرنر به شکلی خطرناک روی دروازه استقلال ارسال شد که این بار به ابراهیم صالحی از کنار دروازه اوت شد.

نیمه دوم

دقیقه 54: پیکانی‌ها ارسالی روی دروازه استقلال دارد که ضربه سر محمدحسین فلاح با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه رضایی عبور می‌کند.

دقیقه 55: سانتر ارسالی بازیکنان پیکان این بار از سمت چپ را رضایی مشت کرد که در ادامه شوت دانیال جهانبخش از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 57: نفوذ به عمق دفاع از استقلال مجتبی حقدوست را در موقعیت تک با علیرضا رضایی قرار داد که دروازه‌بان استقلال موفق به دفع توپ شد تا موقعیت خوب پیکانی‌ها از دست برود.

دقیقه ۶۳: زبیر نیک‌نفس در محوطه جریمه پیکان اقدام به شوتزنی به سمت دروازه استقلال کرد که توپ فرهاد مجد کرمانشاهی را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۷: غلامرضا ثابت ایمانی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۷۶: سامان فلاح قصد دارد مقابل دروازه استقلال با یک ضربه قیچی برگردان این تیم را شکست دهد که پس از ضربه زدن به پای او به صورت محمد دانشگر، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۸۲: زبیر نیک‌نفس با حرکتی به سمت دروازه پیکان اقدام به شوتزنی کرد که این بازیکن را به اوت رفت.

وقت اضافه کنید

دقیقه 92: ارسال جعفر سلمانی روی دروازه پیکان با قطع توپ عالی ارسلان مطهری تبدیل به گل شد.

دقیقه ۱۰۱: از آنجایی که علیرضا رضایی با دفع توپ مانع از گلزنی پیکانی‌ها شد، غلامرضا ثابت ایمانی از پشت کمر جریمه استقلال با شوتزنی کرد که این بازیکن را با حمله به تیر دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۱۰۵: ارسال از روی یک ضربه ایستگاهی به داخل محوطه جریمه استقلال، در دهانه دروازه با ضربه‌های همراهی می‌شود که به گل تبدیل می‌شود، اما علیرضا رضایی توپ را از روی خط دروازه برد.

دقیقه ۱۱۳: ارسلان مطهری به دلیل ضربه زدن به توپ پس از سوت داور، کارت زرد دریافت کرد.

ترکیب پیکان: فرهاد مجدکرمانشاهی، امیرحسین جدی (۳۸ – دانیال جهانبخش)، سامان فلاح، اسماعیل بابایی (۹۸ – محمدمهدی محبی)، ابراهیم صالحی، محمدعلی فرامرزی، محمدجواد آزاده (۹۰ – منصور باقری)، ایمان اکبری، مجتبی حقدوست (۹۸ – پیمان رنجبری) ، محمدحسین فلاح (۱۰۰ – امیرحسین غلامی) و غلامرضا ثابت ایمانی.

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، ابوالفضل جلالی (۷۳ – جعفر سلمانی)، مهدی مهدی‌پور، زبیر نیک‌نفس، اوریا غفوری (۷۳ – ارسلان مطهری)، کوین یامگا (۱۰۶ – سبحان خاقانی)، امیرحسین حسین‌زاده (۱۰۱ -). روزبه چشمی) و آرمان رمضانی (46 – رودی ژستد).

داور: بیژن حیدری

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان