(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس ۲ – ۰ سیستم؛ گلزنی یاران تعویضیدو پرسپولیس و امروز کشور اراک در تیم هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، از ساعت ۱۹:۳۰ (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی برتر ۲ بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

برای، حامد پاکدل در دقیقه ۷۵ و رضا اسدی در دقیقه ۴+۹۰ گلزنی پرسپولیسی کردند.

سرخ‌ها با این برد ۴۱ امتیازی شدند و در رده دوم با فاصله ۳ امتیازی استقلال صدرنشین قرار گرفتند.

نیمه اول

دقیقه ۱۲: بازیکنان تیم پشت جریمه پرسپولیس صاحب موقعیت شدند که پاس شریفات در فضای خالی میان مدافعان برای علیرضا نقی‌زاده، او را در موقعیت تک به تک با حامد لک قرار داد، اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۱۶: ارسالی از سمت چپ به روی دروازه خودرو اراک صورت گرفت که وحید امیری با ضربه سر، دروازه را باز کند، اما کمک داور مسابقه پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برده بود تا گل پرسپولیس مردود اعلام کرد.

دقیقه ۱۷: مهدی عبدی در موقعیتی مناسب صاحب توپ شد و می‌توانست دروازه‌بان را باز کند، اما ضربه به کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس توسط مهدی ترابی به داخل محوطه جریمه ارسال شد که توپ پس از برخورد به شکل خطرناکی از کنار دروازه به اوت تبدیل شد.

دقیقه ۴۵: داور مسابقه میلاد فخرالدینی را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۱+۴۵: توپ ارسالی روی دروازه با واکنش پورحمیدی همراه شد که بازیکنان پرسپولیس در شلوغی محوطه جریمه، به موقعیت خوبی رسیدند، اما این موقعیت به کرنر تبدیل شد.

نیمه دوم

دقیقه 51: علی آل‌کثیر برای باز کردن دروازه پرسپولیس اقدام کرد که این بازیکن را در نقطه‌ای نبود.

دقیقه 58: حمله تند و تیز پرسپولیس با سه بازیکن به سمت دروازه دروازه، پشت محوطه جریمه رضاییان رسید که این بازیکن از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۶۳: رامین رضای بار دیگر پشت کمر جریمه صاحب توپ شد که ضربه این بازیکن را محسن پورحمیدی کرد.

دقیقه ۶۸: با اشتباه وحدت هنانوف در دفع توپ، اسماعیل شریفات را صاحب موقعیت کرد که ضربه این بازیکن توسط حامد لک شد.

دقیقه ۶۹: مهدی ترابی با ارسالی مواج از سمت چپ، خطری روی دروازه ایجاد ایجاد کرد که البته بازیکنی از این موقعیت استفاده می کند و توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه به اوت می رود.

دقیقه ۷۳: رامین رضایی ارسالی از سمت راست به دهانه دروازه داشت که مدافعان شرکت ها تن به کرنر دادند.

دقیقه ۷۵: حامد پاکدل روی یک حمله با پاس مهدی عبدی صاحب توپ شد که پس از ورود به سرعت جریمه، دروازه تیم سابقش را باز کرد.

دقیقه ۸۷: وحید امیری با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۴+۹۰: علی شجاعی با ضربه‌ای قصد باز کردن دروازه‌ای را داشت که توپ پورحمیدی را برگشت داد تا رضا اسدی توپ برگشتی را به گل دوم پرسپولیس تبدیل کرد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، وحدت هنانوف، رامین رضاییان، سعید آقایی (۶۹ – حامد پاکدل)، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی (۸۴ – علی شجاعی)، وحید امیری و مهدی عبدی (۸۰ – سیدجلال حسینی) .

ترکیب ترکیب: حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان‌زاده، امیر نوری (۴۶ – محمد علی‌نژاد)، مصطفی احمدی، علیرضا نقی‌زاده (۷۱ – محمدرضا آزادی)، پوریا آریاکیا، میلاد فخرالدینی، اسماعیل شریفات (۷۱ – امید سینک)، مهرداد بایرامی (۴۶ -). علی آل‌کثیر و محمود قائدرحمتی (۸۴ – میثم مجیدی).

داور: پیام حیدری

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان