(ویدیو) خلاصه بازی صنعت نفت ۲ – ۰ پرسپولیس؛ گلبه‌خودی عجیب لک

[ad_1]

پرسپولیس در آخرین دیدار هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه تختی آبادان میهمان صنعت نفت آبادان بود که این دیدار با پیروزی ۲ بر صفر نفتی‌ها به پایان رسید. گل اول صنعت نفت روی اشتباه محرز حامد لک و شوت غبیشاوی در دقیقه ۹ به ثمر رسید و در دقیقه ۶۹ نیز گل دوم زردپوشان آبادانی را مطلق‌زاده وارد دروازه لک کرد.

با این نتیجه، اختلاف امتیاز پرسپولیس با استقلال به ۶ امتیاز افزایش یافت تا منصوریان دوران حضور در نفت تهران، بار دیگر سد راه سرخپوشان در لیگ شود. در این راه هم من حامد لک را یاری کرد چرا که نمایشی ضعیف بسیار داشت و روی گل اولآبادانی‌ها اشتباهی مهلک را مرتکب کرد.

شاگردان گل‌محمدی با 45 امتیاز در جایگاه دوم جدول حضور دارند تا در کورس با استقلال از قافله جا نگه دارند.

نیمه اول

دقیقه 9: اشتباه عجیب و وحشتناک حامد لک روی ارسال غبیشاوی توپ را به شکلی عجیب به دروازه پرسپولیس فرستاد تا آبادانی‌ها با یک گل از حریف خود پیش بیفتند. در این صحنه حامد لک در توانایی توپ ساده دچار اشتباه شد و توپ از دستان او لیز خورد و وارد دروازه سرخپوشان شد.

دقیقه ۱۶: ضربه سر وحید امیری روی ارسال علی شجاعی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: حسن بیت‌سعید به دلیل خطا روی هنانوف اولین کارت زرد بازی را از زاهدی‌فرد گرفت.

دقیقه ۲۴: داور به محمد خرمگاه از کادر فنی صنعت نفت و یک عضو کادر فنی پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۳۳: ضربه ایستگاهی رامین رضاییان به شکلی خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۵: پاسخ در عمق ترابی به وحید امیری این بازیکن را در موقعیت تک به تک با گروسیان قرار داد، اما مهاجم پرسپولیس را دروازه‌بان نفتی‌ها به خوبی در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۵: موقعیت بسیار خطرناک در دهانه دروازه را گروسیان به خوبی با یک دست دور کرد و اجازه نمی دهد کمال کامیابینیا صنعت نفت را باز کند.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: ارسال تند و تیز رامینییان با ضربه تمیروف همراه شد که توپ از بالای دروازه رضا اوت شد.

دقیقه ۵۰: شوت از راه دور تمیروف را گروسیان به سختی دور کرد.

دقیقه ۵۵: ارسال دوباره رضاییان اینبار با ضربه سر مهدی عبدی از روی خط شش قدم همراه شد که این توپ نیز با اختلاف بالای دروازه گروسیان به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰: غبیشاوی به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۶۱: بازیکنان فوتبال غافلگیرانه بازی را آغاز کردند و مهدی عبدی روی این صحنه با دروازه‌بان نفت تک به تک شد اما پرسپولیس سرخپوشان با بی‌دقتی این توپ را هم به بدن گورسیان کوبید.

دقیقه ۶۳: ارسال تند و تیز امیری به شکلی خطرناک از جلوی غذای نفتی‌ها و سر تمیروف رد شد و به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: حرکت تکنیکی فاخر تهامی و پاس رو به عقب این بازیکن را محمود مطلق‌زاده با یک بغل پای دقیق به گل دوم نفتی‌های آبادان تبدیل کرد.

دقیقه ۷۶: امید حامدی‌فر دیگر اختری بازی بود.

دقیقه ۷۸: ضربه خطرناک حامدی‌فر با اختلاف کم از کنار دروازه لک به بیرون رفت.

ترکیب صنعت نفتفرزین گروسیان، رضا یزدان‌دوست، میثم تهی‌دست، احمد شریعت‌زاده (۸۳ زبیدی)، امید خالقی، محمود مطلق‌زاده، مهدی حنفی، محمدرضا غبیشاوی، حکیم نصاری (۷۰- حکیم نصاری)، حسن بیت‌سعید و شروین بزرگ (۶۷-فاخر تهامی) .

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی (۸۶-علی نعمتی)، وحدت هنانوف، رامین رضاییان، علی شجاعی (۷۱- محمد عمری)، کمال کامیابی‌نیا، محمد شریفی (۴۶-شرزود تومیروف)، وحید امیری، مهدی ترابی، احسان پهلوان و مهدی. عبدی (۸۶-علیرضا ابراهیمی).

داور: محمد حسین زاهدی‌فرد

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

سایت شرط بندی فارسی: An Exciting Platform for Persian Betters
Introducing Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Visibility and Rankings
فالوور اینستاگرام مقدمه‌ای بر این ابزار قدرتمند
افزایش فالوور اینستاگرام راهکارها و ترفندهای موثر
Sidebar Backlink Tips: Boosting Your Website’s SEO and Visibility
پدر آیسان اسلامی کیست و کجا زندگی می کند؟
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channel
تماس با ما