(ویدئو) مردم کره شمالی سال نو را چگونه جشن می گیرند؟

[ad_1]

مردم کره شمالی جشن سال نو قمری را با نشان دادن وفاداری خود به خانواده کیم آغاز می کنند.

به گزارش فرارو، مردم کره شمالی با گذاشتن گل بر مجسمه رهبران فقید در پیونگ یانگ که در سال جدید قمری پوشیده از برف غلیظ است، به کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل رهبران سابق این کشور ادای احترام کردند.

ساکنان پیونگ یانگ از کاخ Komsuzun Sun واقع در گوشه شمال شرقی پیونگ یانگ به عنوان یادبود کیم ایل سونگ بنیانگذار کره شمالی و پسرش کیم جونگ ایل که هر دو پس از مرگ او رهبران ابدی کره شمالی نامیده شده اند، بازدید می کنند. شناخته شده است.

سپس از تپه منسو بالا می روند تا در مقابل مجسمه های برنزی غول پیکر رهبران فقید تعظیم کنند.

اما در کره شمالی هیچ حرکت دسته جمعی برای دیدار با خانواده وجود ندارد، برخلاف چین، جایی که بزرگترین مهاجرت سالانه جهان در هر سال جدید در سراسر کشور انجام می شود.

مردم کره شمالی برای سفر به خارج از محل سکونت خود ملزم به داشتن مجوز سفر هستند. علاوه بر این، دولت کیم جونگ اون به بهانه پیشگیری و کنترل شیوع کووید-19 محدودیت‌هایی برای سفرهای داخلی اعمال کرد.

مردم کره شمالی بی سر و صدا سال نو چینی را جشن می گیرند و نمایش های هنری، از جمله کنسرت های موسیقی، اپراهای انقلابی، و سیرک ها را در هر منطقه تماشا می کنند.

رهبر آن، کیم جونگ اون، از این قاعده مستثنی نیست. در دو سال گذشته، کیم و دستیارانش کنسرت‌ها و جشن‌های پر از آهنگ‌ها و اجراهایی را تماشا کرده‌اند که عظمت حزب کارگر کره و رهبر کره شمالی را به نمایش می‌گذارد. خبرگزاری های رسمی کره شمالی ژانویه گذشته گزارش دادند که آهنگ هایی مانند «ما جاده وفاداری را طی خواهیم کرد» و «ما برای همیشه در جاده سفر خواهیم کرد» در سالن کنسرت طنین انداز شد. حضار بار دیگر به شدت متاثر شدند که کشور ما و مردم ما با وجود همه سختی ها و مشکلات در مسیر پیشرفت، تا زمانی که کیم جونگ اون آن کشور را رهبری کند، آینده بسیار درخشانی دارد.

تقویم امسال نشان می دهد که کره شمالی تعطیلات رسمی را برای سال جدید تعیین کرده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده مردم در روز عید مرخصی می گیرند اما باید یکشنبه ها با کار اضافی جبران کنند.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

سایت dancebet: جایگاه جدید پیش‌بینی در دنیای رقص
بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
تماس با ما