واکنش شریعتمداری به فایل صوتی فرمانده سابق سپاه

[ad_1]

حسین شریعتمداری در کیهان نوشت: این روزها، انتشار یک فایل صوتی از مکالمه فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یکی از نیروهای دیگر سپاه در فضای مجازی و برخی از نشریات، دست به دست می‌شود و برخی از اصلاحات مدعیان با استناد به این فایل صوتی علیه سپاه یقه چاک می‌شوند!

این فایل صوتی دو سال قبل منتشر شده و پاسخ روشنگرانه های هم دریافت کرده بود و اکنون پس از دو سال بار دیگر و این بار از سوی رادیو آمریکا منتشر شده و علاوه بر آن از مدعیان اصلاحات، تقریباً همه رسانه های غربی و عبری و عربی برای مقابله با با سپاه به آن پرداخته و هنوز هم این حجوم همهجانبه ادامه دارد.

در این فایل صوتی از مکالمه سردار جعفری (فرمانده سابق سپاه) گزارشی از یک سوء استفاده و فساد مالی که در یکی از شرکت‌های پوششی سپاه اتفاق افتاده بود را به فرمانده سپاه ارائه می‌کند. تا اینجای ماجرای بسیار طبیعی است و گزارش فساد مالی به فرمانده سپاه نه فقط ناپسند و مذموم نیست، اقدامی پسندیده و حاکی از مسئولیت‌شناسی طرفین مکالمه نیز هست.

سرداری، فرمانده وقت سپاه بعد از استماع گزارش و اطمینان از صحت آن، دستور عزل شریفی – شخص جعفر سوءاستفاده‌کننده- را صادر کرده و او را به دستگاه قضایی معرفی می‌کند. تا اینجای موضوع نیز به وضوح از مسئولیت پذیری فرمانده سپاه و نگرانی نسبت به مسئولیت خود حکایت می‌کند.

دستگاه قضایی شخص سوء استفاده‌کننده را تحت پیگرد قضایی قرار داده و حکم جلب او را صادر می‌کند. این نکته نیز نشانه سلامت دستگاه قضا و جدیت در پیگرد مفسدان اقتصادی است و صدالبته افتخارآمیز نیز هست.

بعد از اطلاع از ماجرا، و قبل از اینکه از کشور خارج شوید، می‌گریزد که در این ماجرا، دکتر قباف که معاون وی را در شهرداری تهران یاد کرده است، اقدام به اقدام هوشمندانه‌ای دست می‌زند و با لطایف‌الحیل معاون سابق و سوءاستفاده‌کننده خود. را از خارج کشور به ایران منتقل کرده و برای محاکمه و مجازات به دستگاه قضا تحویل می‌دهد. تا اینجای ماجرا نیز به وضوح از پاکدستی، مسئولیت‌شناسی و فرماندهان و مسئولیت‌های سپاه حکایت می‌دهد.

دادگاه در دستگاه قضایی محاکمه می‌شود و علاوه بر حبس، استرداد اموال را به غارت برده است از جمله محکومیت‌های اوست که هم‌اکنون زندان است و بخشی از اموال از او باز گرفته شده است.

فرمانده وقت سپاه، مدیران ذیربط و آقای قالیباف باید در مقابل فساد اقتصادی مورد اشاره چه اقدامی انجام دهند که ندادند؟! شریفی نیز سایر مفسدان اقتصادی دست به فساد زده و از سوی سپاه عزل و معرفی و شناسایی شده است. عزل و تحویل وی به دستگاه قضا و بازگرداندن او از خارج کشور نشانه سلامت و پاکدستی سپاه است یا…

از آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها و رسانه‌های آمریکایی و نوکران عربی آن‌ها انتظاری آن‌ها باید هم داستان را وارونه جلوه‌دهنده و از ماجرای سپاه پاسداران که آرزوهای استکباری و حاکمیت‌های دست‌نشانده و مزدور آن‌ها را برباد داده و می‌دهد انتقام می‌گیرند، ولی برخی از مدعیان را اصلاح می‌کنند. با چه انگیزه‌های این شیپور فریب می‌دمند؟! و چه کینه‌ای از سپاه هستند؟!

در بخشی از مکالمه یاد شده سخنانی از شهید بزرگوار، سپهبد قاسم سلیمانی نیز به میان آمده است و به این موضوع اشاره شده است که قرار است سپاه قدس هم از شرکت یاد شده باشد. کجای این ماجرا ناپسند و پلشت است؟! و با توجه به موارد اشاره به فساد اقتصادی یکی از اعضای روبه‌رو و درآمدی کسب کرده بود و حاج قاسم عزیز و بزرگوار ما سهمی برای سپاه قدس می‌کرد، آن را در چه راهی می‌توان دریافت کرد؟

آیا نجات زن و مرد و کودک این مرز و بوم از چنگال تکفیریهای وحشی جرم بود؟ و کسانی که ناجوانمردانه این ماجرا را وارونه جلوه می‌دهند به اسارت زنان و دختران خود به دست داعش و فروش آن‌ها به عنوان کنیز! راضی بوده و هستند؟! و آیا حتی از تصور آن نیز پشتشان نمی‌لرزد؟! کجای مکالمه یاد شده از – خدای نخواسته- سوء استفاده از شهید سلیمانی حتی به ایماء و اشاره نیز سخنی به میان آمده است؟!

ادعای مقابله با فساد برخی از مدعیان اصلاحات قبل از این که می‌خواهد باشد، خنده‌دار است. ظاهراً همیشه را به فراموشی زده‌اند و اصرار دارند به یاد نیاورند که دوستان و همحزبی‌های آن‌ها بالاترین رکورد فسادهای کلان اقتصادی را دارند. پرونده فساد کرسنت، صندوق ذخیره فرهنگیان، شرکت قطعه و خودروساز که اخیراً در دادگاه معلوم شد بخشی از اموال غارت‌کرده خود را به ستاد انتخابات مدعیان اصلاحات می‌داده، فساد کلان رشت الکتریک، شرکت نفتی توتال فرانسه، برادر فلان مسئول پایه مدعی اصلاحات و اصلاحات. برادر آن دیگری و…

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما