همکاری ایرانسل و شرکت فولاد کاوه در اجرای پروژه تحول دیجیتال

[ad_1]

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در ادامۀ اجرای پروژه های تحول دیجیتال در صنعت کشور، با شرکت «فولاد کاوه» در اجرای تحول دیجیتال این شرکت، همکاری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در نشست مشترک ایرانسل و شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، دو طرف برای اجرای پروژه تحول دیجیتال در شرکت فولاد کاوه، بر بستر ارتباطی ایرانسل توافق کردند.

در این نشست، صبح امروز سه شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰، در محل شرکت فولاد کاوه در بندرعباس و با حضور مهندس علی دهاقین سیمرور و عضو هیأت‌مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، دکتر بیژن عباسی‌آرند، مدیرکل ایرانسل و جمعی از مدیران این شرکت برگزار شد. قرار شد تا برای اجرای این پروژه، کارگروه مشترک تحول دیجیتال تشکیل شود.

در ابتدای این نشست، که دکتر حسن بولوردی معاون فنی و مهندسی، مهندس رضایی، معاون پروژه و مهندس محسن یوسف‌پور، مدیرکل راهکارهای سازمانی ایرانسل و همچنین مهندس سعید معاون فنی و مهندسی، مهندس والح احمدپور، معاون فنی و مهندسی، مهندس حسین خیاطی، مدیر تعمیر و نگهداری فولادسازی شرکت فولاد كاوه هم در آن حضور دارد، شركت فولاد كاوه، با بيان اينكه اين شركت، چهارمين توليد كننده بنياد بزرگ كشور و يكي از بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاران انجام شده توسط مستضعفان انقلاب اسلامي است، براي اجراي پروژه تحول ديمترال در اين شركت، كمتر كرد. .

دهاقین با اشاره به تجربه‌های مثبت ایرانسل در موضوع تحول دیجیتال صنعتی، پیشنهاد امیدواری کرد تا با کمک ایرانسل، نیازمندی‌های دیجیتال و ارتباطی شرکت فولاد کاوه شناسایی شده و جدیدترین نسل فناوری ارتباطات، در فرآیندهای این شرکت اجرا شود.

کارگردان ایرانسل نیز در این نشست، با اظهارنظر امیدواری نسبت به شروع یک همکاری مشترک با شرکت در توسعه صنعت، تصریح کرد: موضوع موسی به «صنعت نسل چهار»، بحثی است که در دنیا شروع شده و همه صنایع و کارخانجات بزرگ هستند. به این سمت می‌روند و اصلی آن هم «تحول دیجیتال (تحول دیجیتال)» است.

وی با بیان اینکه در تحول دیجیتال، با تبدیل شدن به فرآیندهای قدیمی به فرآیندهای مبتنی بر فناوری، شرکت‌ها از مفاهیم سنتی عبور کرده و به مفاهیم جدیدتر می‌رسند، گفت: ۱۵ سال قبل، کسی فکر نمی‌کند که به وسیله یک گوشی هوشمند، این همه چیز را ایجاد کند. و خدمات مورد نیاز مردم و صنایع، از این طریق قابل ارائه است.

عباسی‌آرند با اشاره به این نکته که ایرانسل، از نظر زمان راه‌اندازی، اپراتور دوم، اما از نظر پیشرو بودن در دستیابی به فناوری‌های جدید و ورود آخرین فناوری به کشور جهانی، اپراتور اول ایران است، مشخص کرد: نسل پنج فناوری ارتباطات همراه، زمینه‌سازی می‌شود که تحول دیجیتالی شتاب‌ساز می‌شود. ما در سال 1399، اولین باری که فناوری 5G را وارد ایران کردید، یکی از سایت‌های نسل پنج ایرانسل، در جزایر کی راه‌اندازی شد و هم‌اکنون در حال خدمت‌رسانی به ساکنان این جزیره است.

وی افزود: ایرانسل سعی کرده هم در بحث زیرساختی و هم در دسترسی به مردم به فناوری جدید، همیشه جلودار باشد و انشاءالله در سال ۱۴۰۱، توسعۀ ۵G در کشور رونق خواهد گرفت و امیدواریم که در شهر بندرعباس هم نسل پنج را ارائه دهد.

ایرانسل، اولین ارائه‌دهی ۵G در ایران، هماکنون با هشتم سایت نسل پنج در کشور، ثبت سرعت و تعداد سایت‌های نسل پنج تلفن‌همراه است.

همچنین با اشاره به ارائۀ خدمات ارتباطی توسط ایرانسل به شرکت‌ها و سازمان‌ها، گفت: با توجه به تاریخچه‌ای که در دنیا مطرح است، صنعت ما از نسل فعلی نسل جدید مهاجرت می‌کند.

وی با اشاره به تجربه‌های مثبت ایرانسل در موضوع تحول دیجیتالی در صنعت، با بیان اینکه مشارکت با مجموعه‌های صنعتی است، از این جهت است که در پیشروی در تحول دیجیتالی در نظر می‌گیرند، یکی از موارد ایران را تغییر می‌دهد: تحول دیجیتال برای کارخانه‌های فناوری فناوری‌اطلاعات، مفهومش. بحث «کارخانه متصل» یا Connected Factory است که اکنون در دنیا راه‌حل‌های خاص دارد و ویژگی‌های قابل توجهی را در بازدهی و بهره‌وری صنعت ایجاد کرده است و با استفاده از پیوندهای نسل پنج، داده‌های مهم را برای تحلیل فرآیندها، به متخصصان ارائه می‌دهند.

همچنین پیش از آغاز این نشست، سیم‌کار ایرانسل و هیأت همراه، از بخش‌های مختلف مجموعۀ فولاد کاوه بازدید کردند و با روند فعالیت‌های این کارخانه، از نزدیک آشنا شدند.

ایرانسل، اپراتور پیشرو در اجرای تحول دیجیتال در صنعت کشور، پیش از این نیز، در روز ۸ خرداد ۱۴۰۰، با امضای دو تفاهم نامه، اجرای طرح تحول دیجیتال در شرکت فولاد مبارکه اصفهان را آغاز کرد تا برای اولین بار در ایران، کاربردهای تجاری را آغاز کند. نسل پنجم ارتباطات همراه (5G) را در اختیار بخش صنعت قرار دهد.

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial