هفت که باید در مرحله پیش انجام کاری انجام دهید

[ad_1]

فرارو- بر اساس گزارش انجمن آمریکا ۹۶ میلیون آمریکایی ۱۸ساله و در سنین بالاتر در سال ۲۰۱۹ میلادی به پیش مبتلایان بودند.

به گزارش فرارو به نقل از یاهونیوز، اگر متوجه شوید که به قبل از ابتلا به این معنی نیست که به نوع دیگری می تواند تبدیل شود اگر برنامه های درمانی را دنبال کنید و سبک زندگی سالمی داشته باشید. انتخاب برای افراد مبتلا به پیش از شروع و ایجاد تغییرات متوسط ​​در سبک زندگی می‌تواند سطح قند خون را به درستی در محدوده طبیعی بازگرداند که این موضوع به زودی یا به زودی شروع به شروع نوع ۲ کمک می‌کند.

در ادامه هفتم عادی سالمی که می‌توان روزانه ذکر کرد که توسط متخصصان تغذیه که در زمینه پیش‌بینی تخصص باید توصیه شود.

۱- نصف (یا بیشتر) بشقاب خود را با سبزیجات غیر ناشاسته‌ای پر کنید

وقتی این کار را انجام دهید متوجه می‌شوید که با خوردن میزان متوسط ​​از غذاهای ناشتا و غذاهای غنی از غذاها هرگز گرسنه نخواهید شد. سبزیجات غیرنشسته‌ای کم، کم کربوهیدرات و بسیار سیر کننده هستند.

۲- استرس خود را مدیریت کنید

استرس مزمن می‌تواند سلامت و تندرستی شما را با مختل کردن ایمنی‌تان به خطر بیاندازد و شما را مستعد کنید و به بسیاری از انواع بیماری‌ها بپردازید. علاوه بر این، مشکلات مانند کورتیزول می‌تواند به افزایش وزن و افزایش قند خون کمک کند. پیشنهاد می‌شود تمرینات کششی، مدیتیشن یا تمرینات تنفسی را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.

۳- به میزان کافی بخوابید

آیا می‌دانستید که خواب کافی را نداشتید، نه تنها شما را بد اخلاق می‌کند، بلکه باعث می‌شود به تغذیه سالم خود پایبند باشید؟ خواب نامنظم و کم خوابی می‌تواند پاسخ بدن به انسولین را مختل کنند. خواب کوتاه باعث تغییر سطح رشد و کورتیزول می شود که خود باعث شود در مقابل انسولین مقاوم تر شود. حتی یک شب خواب بد می‌توان روز بعد شما را نسبت به انسولین مقاوم‌تر ساخت. با توجه به توصیه مرکز کنترل و سیستم زمستانی (CDC) در آمریکا، هر بزرگسال ۷ ساعت خواب در شبانه روز داشته باشید.

4- میوه و میوه بخورید

آمار مرکز کنترل و هوای آمریکا نشان می‌دهد از هر ۱۰ آمریکایی تنها ۱ ۵ تا ۹ وعده میوه و غذای روزانه مصرف می‌شود. این مواد غذایی سرشار از مواد مغذی و فیبر هستند و کم‌تری دارند.

آنتی اکسیدان ها و فیتوکمیکال های (ترکیبات های شیمیایی در گیاهانی که طعم، عطر، رنگ و سایر خصوصیات را برای غذاها به ارمغان می آورند) موجود در میوه ها و سبزیجات می توانند در بهبود مقاومت به انسولین نقش داشته باشند که می توانند به کنترل بهتر قند کمک کنند. کند.

۵- از مصرف مشروبات الکلی خودداری می کنید

چهار بار نوشیدن مشروبات الکلی یا‌تر برای زنان و پنج بار نوشیدن مشروبات الکلی یا بیش‌تر برای مردان در حدود 2 ساعت می‌توانند خطری را در 2 ساعت می‌توانند در این مورد افزایش دهند. مصرف مشروبات الکلی می‌تواند باعث ایجاد پانکراس و نادری در مصرف انسولین شود.

۶- تحرک داشته باشید

نشستن طولانی مدت، از جمله گذراندن ساعات طولانی تماشای تلویزیون یا رایانه، ممکن است به این نتیجه برسد. سازمان ورزش عامل اصلی به این بیماری است. فعالیت بدنی را به افزایش می‌دهد، استفاده از گلوکز خون را تقویت می‌کند و سطح مقاومت به انسولین را بهبود می‌بخشد. انجام دست کم ۳۰ دقیقه فعالیت بدنی در ۵ روز در هفته (تقریبا هر روز) توصیه می‌شود. برای حفظ تمرینات به جای آن، سعی کنید به شما کمک کنید تا کاری را انجام دهید که دوست دارید نوع حرکتی را انتخاب کنید که واقعاً از آن لذت می‌برید. این حرکت می‌تواند یوگا، رقص، وزنه برداری، شنا، دوچرخه سواری یا دویدن باشد.

۷- بشقاب خود را با گزینه‌های گیاهی پر کنید

مواد غذایی گیاهی مانند آجیل، دانه‌ها، میوه‌ها، سبزیجات، غلات کامل، لوبیا و حبوبات حاوی مواد مغذی هستند که با عوامل بیماری‌زا مقابله می‌کنند که می‌توانند به بیماری‌های رادیواکتیو کلسترول مبتلا شوند. خلق و خوی شما را بهبود بخشید. رژيم غذايي گياهي در کاهش خطر براي درمان نوعي 2 درمان است، زيرا فيبرتر و درمان مي‌تواند کمتري داشته باشد و به بهبود انسولين مي‌بخشد. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که این نوع الگوی غذایی با کاهش ۳۰ درصدی خطر مرتبط است.

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial