نشت کاغذ REET: Sachin Pilot می گوید: نباید برای آزمون مجدد هزینه ای از دانش آموزان دریافت کرد

[ad_1]

جیپور: رهبر کنگره Sachin Pilot خواسته است که دانشجویانی که در آزمون مجدد آزمون واجد شرایط بودن راجستان برای معلمان (REET) شرکت می کنند، که به دلیل نشت کاغذ لغو شده بود، دوباره هزینه ای دریافت نکنند.

معاون اسبق وزیر کشور روز پنجشنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفت: از داوطلبانی که قبلاً در آزمون حاضر شده‌اند اتهامی دوباره گرفته نشود، همچنین موضوع باید با شفافیت بررسی شود.

خلبان در جریان بازدید از جودهپور برای شرکت در مراسم عروسی گفت: در چنین شرایطی، نباید از جوانانی که زودتر امتحان داده اند، هزینه ای دریافت شود.

“BJP سعی می کند در این زمینه سیاست انجام دهد. اما به نظر می رسد دولت ایالتی در این مورد بسیار جدی است. علاوه بر این اقدامات سختگیرانه لازم در حال انجام است تا چنین حوادثی در آینده رخ ندهد. کل سیستم مربوط به اشتغال جوانان باید رعایت شود. به گزارش IANS به نقل از Pilot، شفاف تا آنها به دولت ایمان داشته باشند.

پیلوت با صحبت در مورد رای گیری های جاری مجلس در پنج ایالت، گفت: “ترس از شکست در بین رهبران BJP به وضوح قابل مشاهده است. واضح است که دولت یوگی باید خداحافظی کند.” و افزود که کنگره در انتخابات پیشنهادی عملکرد درخشانی خواهد داشت. در پنج ایالت

او گفت: “ما در پنجاب، اوتاراکند و گوا دولت تشکیل خواهیم داد، در حالی که در UP نمی توان گفت چند کرسی خواهیم داشت، اما مسلم است که کنگره در آنجا عملکرد عالی را شاهد خواهد بود.”

ساچین پیلوت، که در جودپور، که زادگاه آشوک گهلوت، وزیر ارشد است، مورد استقبال هیجان انگیز قرار گرفت، گفت: “سهم رای ما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. پریانکا گاندی به طور مداوم در میان مردم ساکن در UP کار کرده است در حالی که SP-BSP غیر فعال باقی مانده است. برای مدت طولانی. کنگره قطعاً از این سود خواهد برد.”

سال گذشته در 26 و 27 سپتامبر، آزمون REET در مجموع 32000 پست برگزار شد. سطح 1 دارای 15500 پست بود در حالی که سطح 2 دارای 16500 پست بود، اما گزارش شده است که مقاله قبل از امتحان به بیرون درز کرده است. بیش از 23 هزار نامزد برای REET ظاهر شدند. مقاله REET از مجتمع آموزشی به بیرون درز کرد. SOG بیش از 35 نفر را در این پرونده بازداشت کرده است.

(با ورودی های آژانس)

تلویزیون زنده[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial