نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۲۱ بهمن ۱۴۰۰فرارو- قیمت هر اسکناس دلار آمریکا در نیمه اول امروز پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ با ۵۰ تومان افزایش به ۲۶ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. قیمت هر اسکناس یورو هم در ۳۰ نیمه اول امروز ۳۰ هزار و ۳۴۰ تومان بود که در مقایسه با روز گذشته، تومان افزایش یافته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم امروز یک میلیون و ۱۶۶ هزار تومان بود..

قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰، ۱۱ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان بود. هر قطعه سکه طرح قدیم هم در نیمه اول امروز ۱۱ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان به فروش رسید. قیمت سکه گرمی در نیمه اول تومان امروز با ۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ روز گذشته دو میلیون و ۳۰۰ هزار به فروش رسید.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در نیمه اول امروز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه با یک هزار تومان نسبت به آخرین نرخ روز گذشته به یک میلیون و ۱۶۶ هزار تومان رسید.

هر گرم طلای ۱۸ عیار سه شنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار چهارشنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز
یک میلیون و 160 هزار تومان یک میلیون و 165 هزار تومان یک میلیون و 166 هزار تومان

قیمت سکه

قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم امروز پنجشنبه 21 بهمن هزار تومان در نیمه اول 50 به 11 میلیون و 4 هزار تومان رسید که نسبت به آخرین نرخ روز گذشته 50 هزار تومان افزایش یافته است. هر سکه امامی هم در نیمه اول امروز ۱۱ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان شد. هر سکه هم امروز با ۲۰ هزار تومان گرم به نسبت دیروز به دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت انواع سکه در شروع مراحل

انواع سکه قیمت سه شنبه قیمت چهارشنبه قیمت امروز
سکه امامی 11 میلیون و 600 هزار تومان 11 میلیون و 650 هزار تومان 11 میلیون و 590 هزار تومان
طرح قدیم 11 میلیون و 350 هزار تومان 11 میلیون و 400 هزار تومان 11 میلیونو 450 هزار تومان
گرمی دو میلیون و 300 هزار تومان دو میلیون و 320 هزار تومان دو میلیون و 300 هزار تومان

قیمت ارز امروز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۰

قیمت دلار آمریکا امروز پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه نسبت به آخرین نرخ روز گذشته ۵۰ تومان افزایش یافت و در بازار آزاد ۲۶ هزار و ۵۵۰ تومان پول شد. قیمت یورو هم در نیمه اول امروز ۳۰ هزار و ۳۴۰ تومان به فروش رسید. قیمت دلار نسبت به ماه گذشته یک هزار و 500 تومان کاهش یافته و قیمت هر اسکناس یورو در مقایسه با یک ماه پیش یک هزار و 415 تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است.

قیمت ارز در شروع

ارز قیمت سه شنبه قیمت چهارشنبه قیمت امروز
دلار 26 هزار و 450 تومان 26 هزار و 500 تومان 26 هزار و 550 تومان
یورو 30 هزار و 175 تومان 30 هزار و 310 تومان 30 هزار و 340 تومان

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان