نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۱۸ اسفند ۱۴۰۰فرارو- قیمت هر اسکناس دلار آمریکا در نیمه اول امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ تومان نسبت به دیروز ۲۶ هزار و ۱۲۰ تومان رسید. قیمت هر اسکناس یورو هم در نیمه اول امروز با ۳۵ تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ دیروز به ۲۸ هزار و ۵۴۵ تومان رسید. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم در نیمه اول امروز یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان بود.

قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ با ۷۰ هزار تومان کاهش نسبت به آخرین نرخ روز سه شنبه ۱۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان بود. هر قطعه سکه طرح قدیم هم در نیمه اول امروز ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش رسید. قیمت سکه گرمی نسبت به روز سه شنبه ثابت و در نیمه اول امروز دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در نیمه اول امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه با ۱۴ هزار تومان افزایش نسبت به آخرین نرخ روز سه شنبه به یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان رسید.

هر گرم طلای ۱۸ عیار دوشنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار سه شنبه هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز
یک میلیون و 210 هزار تومان یک میلیون و 235 هزار تومان یک میلیون و 249 هزار تومان

قیمت سکه

قیمت هر قطعه سکه طرح قد چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه در نیمه اول امروز به ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. هر سکه امامی هم در نیمه اول جلسه امروز ۱۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان شد. هر سکه گرمی دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت سکه در شروع شروع

انواع سکه قیمت دوشنبه قیمت سه شنبه قیمت امروز
سکه امامی 11 میلیون و 970 هزار تومان 12 میلیون و 400 هزار تومان 11 میلیون و 330 هزار تومان
طرح قدیم 11 میلیون و 850 هزار تومان 12 میلیون و 300 هزار تومان 12 میلیون و 200 هزار تومان
سکه گرمی دو میلیون و 350 هزار تومان دو میلیون و 400 هزار تومان دو میلیون و 400 هزار تومان

قیمت ارز امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه ۱۴۰۰

قیمت دلار آمریکا امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه نسبت به آخرین نرخ روز سه شنبه ۱۳۰ تومان کاهش یافت و در بازار آزاد ۲۶ هزار و ۱۲۰ تومان پول کاهش یافت. قیمت یورو هم در نیمه اول امروز با ۳۵ تومان کاهش نسبت به روز گذشته به ۲۸ هزار و ۵۴۵ تومان رسید. قیمت دلار نسبت به ماه گذشته ۳۸۰ تومان کاهش یافته و قیمت هر اسکناس یورو در مقایسه با یک ماه پیش یک هزار و ۷۶ تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است.

قیمت ارز در شروع

ارز قیمت دوشنبه قیمت سه شنبه قیمت امروز
دلار 25 هزار و 950 تومان 26 هزار و 250 تومان 26 هزار و 120 تومان
یورو 28 هزار و 230 تومان 28 هزار و 580 تومان 28 هزار و 545 تومان

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances