نام طرح «سیانت» تغییر کرد

[ad_1]

کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی گفت: مسدودسازی یا فیلترینگ اصلاً در طرح نظام تنظیم‌کننده خدمات فضای مجازی نیامده است.

رضا تقی پور انوری رئیس کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی در گفتگو با فارس، با اشاره به تصویب کلیات طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی، اظهار داشت: اعضای کمیسیون مشترک بارها از مردم و منتقدین خواهش کرده اند که به جای خود. توجه به فضای مجازی این طرح مجلس را به خوبی مطالعه کنند. زیرا در متن طرح به محدودسازی یا بستن شبکه اجتماعی هیچ اشاره ای نشده است.

وی افزود: امروز بعد از 5 ماه بررسی کلیات طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی کلیات آن در کمیسیون مشترک به تصویب رسید در این پنج ماه 48 جلسه برگزار می‌شود که تمام جلسات به صورت زنده پخش می‌شود. کمیسیون مشترک در 5 یا 10 دقیقه طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی را به تصویب رساند کاملاً غلط است.

رئیس کمیسیون بررسی طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی با بیان اینکه همه جلسات کمیسیون مشترک ثبت و ضبط شده است، گفت: 11 جلسه توسط کمیسیون مشترک برگزار می شود و 34 جلسه نیز با حضور مرکز پژوهش ها، تشکل ها و اتحادیه ها برگزار می شود. است که در نتیجه تمام این جلسات ختم به این طرح تصویب شده است.

تقی پور بیان کرد: حتی نام طرح قبلی در طرح جدید تغییر کرده است و این طرح به نام نظام تنظیم گری خدمات فضای مجازی مطرح شده است و موضوعاتی مانند محدودیت یا فیلترینگ در طرح جدید مطرح است.

وی با بیان اینکه در طرح جدید ارائه شده است که فضای مجازی باید دارای بیشینه باشد، بیان می کند: این موضوع مطرح می شود که در طرح مجلس ایجاد یا فیلترینگ وجود دارد چنین موضوعی در طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی نیامده است و هر کسی که این موضوع را مطرح می کند دروغ می گوید.

تقی پور افزود: همچنین اصلاً در رابطه با محدود سازی پهنای باند شبکه های اجتماعی در طرحی به آن هیچ اشاره ای نشده است.

رئیس کمیسیون مشترک درباره حمایت از کاربران در فضای مجازی در پاسخ به این سوال که اگر شبکه‌های اجتماعی خارجی حاضر به پذیرش قانون ایران نباشند چه اقدامی صورت خواهد گرفت؟ گفت: شبکه های اجتماعی خارجی ابتدا باید به قانون ایران پایبند باشند و اگر موردی در این رابطه قابل قبول نباشد می تواند از طریق گفت وگو و طرح آن را حل کند و فصل کند و اگرمذکرات به نتیجه نرسیده است ادامه کار یا عدم استفاده از آن شبکه اجتماعی بر. مدیریت اجرایی کشور خواهد بود.

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
Welcome to the World of House for Sale Canada
تماس با ما