ملاقات مهم اولیانوف و مالی در زمینه رفع تحریم‌های ایران

[ad_1]

دیپلمات های ارشد روسیه در مجلس وین در دیدار با نماینده آمریکا در امور ایران و رایزنی در زمینه بحث برانگیزترین موارد باقی مانده در این دور از مذاکرات خبر داد.

به فارس، نماینده روسیه در جلسه رفع گزارش‌های تحریم‌های ایران در وین بعد از ظهر شنبه به وقت ملاقات خود با نماینده آمریکا در امور ایران در زمینه برانگیزترین موارد باقی مانده در این دور از بحث خبر داد.

«میخائیل اولیانوف» در توییتی نوشت: «من با «رابرت مالی» نماینده آمریکا در امور ایران دیدار کردم. ما بحث برانگیزترین موضوعات را که باید در مذاکره وین درباره برجام حل و فصل شد، گفت و گو کرد.»

ادامه دور هشتم مذاکرات وین در حالی که در پایتخت اتریش در جریان است که دیپلمات‌های غربی در مراحل بعدی در خصوص پیشرفت‌های بسیار امیدواری کرده‌اند و پنجشنبه شب (21 بهمن ماه)، «استفانی الحق» تبدیل‌کننده ارشد انگلیس و مدیر امور غرب و آسیا هستند. آفریقای شمالی در پیامی در صفحه توییتر خود بیان کرد که دیدار وی با «علی باقری کنی» مدیر ارشد ایران و مورا شاهد، «تبادلات سازنده‌ای» بوده است.

ادامه دور هشتم نیز به منظور رفع تحریم‌ها بعد از ۱۱ روز قبل از سه‌شنبه ۱۹ بهمن ماه در شهر وین از سر گرفته شد و پنجشنبه هفته گذشته رایزنی‌ها در شهر و پایتخت تریش در جریان بود و در همین منطقه نشسته‌اند هیأت‌های ایران و اتحادیه اروپا. به ریاست «علی باقری» نماینده ارشد جمهوری اسلامی ایران و انریکه مورا مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده گفت‌وگوها در هتل کوبورگ شهر وین برگزار شد.

پس از آن نیز علی باقری و میخائیل اولیانوف رئیس جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در نشستی دوجانبه به گفت‌وگو نشستند. علاوه بر آن نشستی با حضور باقری و ارائه دهندگان سه کشور اروپایی و انریکه مورا برگزار شد. روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز چندین جلسه در وین برگزار شد.

«امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز روز ۲۱ بهمن ماه در سفرا و روسای‌های خارجی مقیم ایران در آستانه چهل و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اظهاراتی با بیان این‌که «با جدیت، برنامه و ابتکار در میز حضور حضور داریم. و برای رسیدن به یک توافق خوب مصمم هستیم.»

وی: «زمان پایان مذاکرات را تصمیم‌گیری طرف‌های غربی در پایبندی کامل آن‌ها به رفع تحریم‌ها و همه طرف‌ها گفت: تصمیم‌گیری‌ها به بازگشت‌شان خواهد رسید».

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

سایت dancebet: جایگاه جدید پیش‌بینی در دنیای رقص
بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
تماس با ما