ماموران گمرک آمریکا مدفوع زرافه را از یک زن در فرودگاه مینه سوتا کشف و ضبط کردند

مینیاپولیس – ماموران گمرک فدرال نقشه های یک زن آیووا را که می خواست از مدفوع زرافه جواهرات بسازد را در سفری به کنیا ضبط کردند و آنها را در چمدان خود به ایالات متحده آوردند.

بر اساس گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده، این زن هنگام ورود به فرودگاه مینیاپولیس-سنت پل در 29 سپتامبر، ظرف کوچک مدفوع را هنگام انتخاب برای بررسی وسایلش اعلام کرد.

این زن که نامش فاش نشده است، به مقامات گفت که قصد دارد از این ضایعات برای ساخت گردنبند استفاده کند، همانطور که در گذشته با پنجه مرغ انجام داده بود.

به گفته رادیو عمومی مینه سوتا، مدفوع زرافه را می توان با مجوزها و بازرسی های مناسب به ایالات متحده بازگرداند. این شبکه گزارش داد که این زن به دلیل اظهار فضولات و تحویل آن به گمرک تحریم نمی شود.

متخصصان کشاورزی این آژانس تنه زرافه را نابود کردند.

در بیانیه ای، مدیر گمرک و حفاظت مرزی در شیکاگو لافوندا دی. ساتون برک گفت: “خطر بسیار واقعی انتقال مواد مدفوع به ایالات متحده وجود دارد.” اگر قرار بود این فرد وارد آمریکا شود و این کالا را اعلام نکند، احتمال اینکه فرد به بیماری مبتلا شده باشد و از این جواهرات دچار مشکلات جدی سلامتی شده باشد، بسیار زیاد است.

تب خوکی آفریقایی، تب خوکی کلاسیک، بیماری نیوکاسل، بیماری تب برفکی و بیماری تاولی خوکی از جمله بیماری هایی هستند که توسط گمرکات کنیا به عنوان یک تهدید شناخته شده اند.

حق چاپ © 2023 واشنگتن تایمز، LLC.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
Welcome to the World of House for Sale Canada
تماس با ما