ماجراجویی جدید ایلان ماسک؛ تولید ربات انساننما

[ad_1]

ایلان ما، مالک تسلا اعلام کرد: این خودروساز برقی امسال هیچ مدل خودرویی به دلیل‌های زنجیره تامین عرضه می‌کند در عوض توسعه یک ربات انسان‌نما به نام «اپتیموس» مشخص خواهد کرد که به گفته ماسک در آینده، فرد دیگری را خواهد داشت. کار در جهان را کند.

به گزارش ایسنا، ماسک در تماسی به سرمایه‌گذاران گفت: از نظر اولویت محصولات فکر می‌کنم در واقع مهم‌ترین محصول توسعه است که امسال انجام می‌شود ربات انسان‌نما «اپتیموس» است. فکر می‌کنم این پتانسیل قابل‌توجه‌تر از تجارت خودرو در طول زمان است.

«اپتیموس» که با نام «تسلا بوت» نیز می‌شود، اولین بار در رویداد روز هوش مصنوعی تسلا در آگوست ۲۰۲۱ معرفی شد. قد این ربات انسان‌نما ۵.۸ اینچ و وزن آن ۱۲۵ پوند و سرعت راه رفتن در ۸ کیلومتر در ساعت و با قدرت حمل ۲۰ بار بار است.

ماسک در این مراسم گفت: این ربات به اندازه‌ای ضعیف طراحی شده است که بیشتر انسان‌ها را در صورت نیاز به آن غلبه کنند. «اپتیموس» از فناوری هوش مصنوعی تسلا که برای سیستم خودران خود توسعه داده می‌شود، نیرو می‌گیرد.

ماسک گفت که اولین استفاده از «اپتیموس» احتمالاً در کارخانه‌های تسلا خواهد بود که کارهای ساده‌ای مانند قطعات جابجایی در اطراف کارخانه را می‌دهند. در درازمدت، ربات‌های انسان‌نما می‌توانند راه‌حلی را برای کاهش زاد و ولد و نیروی انسانی کار کنند.

ماجراجویی جدید ایلان ماسک؛  تولید ربات انساننما

مدیر تسلا بارها در رسانه‌های اجتماعی درباره خطر سقوط جمعیت جهانی هشدار داده است. وی در جولای ۲۰۲۱ در گزارشی از وال‌استریت ژورنال درباره توقف رشد جمعیت ایالات متحده نوشت که جمعیت فروپاشی به‌طور بالقوه بزرگ‌ترین خطر برای آینده توسعه است.

گزارش‌های جدید نشان داد که در سال ۲۰۲۰ به پایین‌ترین خود رسیده است، گزارش‌های جدید در اوایل فوریه در توییتی نوشت: ما باید خیلی بیشتر نگران باشیم که جمعیتی در حد باشند. اگر به اقتصاد فکر کنید، اقتصاد نیروی کار است.

ماسک در این جلسه مفید گفت: بسیاری از فناوری‌های موجود در خودروهای خودران تسلا برای ساخت ربات‌های انسان‌نما قابل استفاده یا است.

سهام تسلا پس از تایید شرکت مبنی بر هیچ کدام تا سال 2023 وسیله‌ای نقلیه به خصوص سایت‌برتراک تولید می‌شود، سقوط کرد.

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما