قیمت کفش دست دوم چند؟

[ad_1]

فرارو- خرید و فروش کفش دست دوم موضوعی نیست که در چند سال اخیر شکل گرفته باشد. آن‌هایی که در طول دهه‌های اخیر سری به گمرک تهران زده‌اند، احتمالاً فروشگاه‌های فروش کفش‌های استوک و دست دوم دیده می‌شوند. فروشگاه‌هایی که کفش‌های ورزشی و کوهنوردی استوک یا دست دوم می‌فروختند. اما حالا این خرید و فروش‌ها به کفش‌های رسمی، طبی و مجلسی زنانه و مردانه هم رسیده‌اند.

به گزارش فرارو، با جستجوی کلمه خرید کفش دست دوم می‌توان فهمید که بخشی از جامعه را با شرایط موجود وفق می‌دهند و بخشی از نیازشان را از بازار دسته دوم‌ها تامین می‌کنند.

آن‌هایی هم که از کفش‌های قدیمی ترشان خسته شده‌اند، دستی به سر و روی کفش قدیمی می‌کشند و با گرفتن عکس باکیفیت از آن، در سایت‌های خرید و فروش آنلاین چند آگهی اش را منتشر می‌کنند. برخی هم با سایز کفش‌های نو یا استوک شان مشکل دارند و قصد فروش شان را دارند.

اما جدید آگهی‌ها مربوط به کفش دست دوم زنانه، کفش دست دوم اورجینال، کفش دست دوم خارجی، خریدار کفش زنانه جلو باز، کفش دست دوم مردانه و کفش مجلسی زنانه است.

امتیاز داده و آماری که روابط عمومی دیوار در اختیار ما قرار داد، تعداد آگهی‌های کفش دست دوم در بهار امسال به شکل متوسط ​​روزانه ۲ و هزار ۴۰۰ آگهی بوده است. این میزان در پاییز امسال روزانه به ۲ هزار و ۹۰۰ آگهی رسیده است که نشان دهنده افزایش ۲۱ درصدی است.

دیوارهای تنها پلتفرم منتشر کننده کفش های غیر نو نیست و سایت های دیگری مانند شیپور، دست 2 و… نیز این آگهی ها را منتشر می کنند.

لباسی که کفش دست دوم می‌خرند و عمده می‌فروشد!

در میان آگهی‌های فروش کفش‌های دست دوم، آگهی‌هایی تحت عنوان خرید کفش دست دوم منتشر شده است. یکی از این آگهی دهندگان در توضیح آگهی اش گفته است که انواع کفش مردانه، زنانه، اسپرت و مجلسی را به بهترین قیمت خرید می‌کند. او ساکن تهران است و شماره اش را در قرار داده است.

شماره ایرانسلی اش را می‌گیرم و بعد از چند بوق گوشی را بر می‌دارد. صدای ماشین ها و موتورها نشان می دهد که در خیابان است. به او میگویم که برای آگهی تماس گرفته ام. اما برای اش توضیح می دهم که خبرنگار هستم و سوالاتی در این رابطه دارم. به او اطمینان خاطر می‌دهم که بدون درج اسم اش گفتگوی بین ما را منتشر می‌کنم.

دوباره فامیلی ام را می‌پرسد و می‌گوید که الان درگیر کاری است و یکی دو ساعت بعد امکان گفتگو دارد. صبر می‌کنم و سر زمانی که با یکدیگر هماهنگ می‌کنند با او تماس می‌گیرم. اما پاسخ نمی‌دهد. مشخص است که اعتماد ندارد و رغبتی به گفتگو ندارد. نکته جالب هم این است که این خریدار کفش های دست دوم، پس از تماس با من، را به سرعت از سایت فروش آنلاین حذف کنید.

شماره دیگری از سایت های آنلاین خرید و فروش کالا بر میدارم. هر کسی گوشی را بر نمی‌دارد. دوباره تماس میگیرم. این بار بعد از چند بوق گوشی را بر میدارد. صدایش نشان می‌دهد که جوان است. شاید ۳۰ تا ۳۵ سن داشته باشید. می‌پرسم برای آگهی تماس گرفته ام. کفش چرم مردانه دست دوم هم می خرید؟ می‌گوید: بله. البته باید عکس‌ها را مشاهده کنید. اگر کفش‌ها سالم باشند، می‌خرم. می پرسد حالا چند جفتی دارید؟ می‌گویم ۴ جفت. یک جفت نیم بوت و سه کفش کالج مردانه چرم. می‌پرسم حالا قیمت چند است؟ سریع پاسخ می دهد. وقتی عکس کفش‌ها را ندیده ام چگونه قیمت بدهم.

می‌پرسم حالا اگر فروشگاه داشته باشید و کفش بخواهیم، ​​می‌توانید جنس مان را تامین کنید. چند ثانیه مکث می‌کند و می‌گوید: ما را گرفته‌ای، مرد حسابی. همکار هستی و ما را سر کار گذاشته ای!

اطمینان می‌دهم که برای اذیت کردن و کنجکاوی تماس نگرفته ام. می‌گوید جنس از مغازه‌های دست دوم در تهران را تامین می‌کند و همیشه منصفانه می‌خرد و می‌فروشد. می‌پرسم یعنی نوبت به دیگران هم می‌رسد یا سرتان شلوغ است؟

خریدار عمده کفش های دست دوم میگوید سرشان شلوغ است. اما توان تامین کالای دیگر مشتریان را دارد. می‌گویم کالاها همگی ایرانی است یا خارجی هم بین شان هم می‌شود؟ پاسخ می‌دهد که بخش اعظم شان استوک است و دوستانی دارند که به دستشان می‌رسانند. اما او می گوید که کفش های دست دوم داخلی را هم می توان راحت خرید و هم راحت می شود فروخت.

او می‌گوید اگر فروشنده باشید، می‌دانید که قیمت کفش خارجی کمتر از قیمت کفش داخلی است. بنابراین می‌شود کفش ایرانی را ارزان خرید و ارزان هم فروخت. او توصیه می‌کند اگر کارمان ابتدایی ۲۰ درصد جنس مغازه را با کفش‌های دست دوم و استوک خارجی را انجام دهیم و ما بقی را با کفش‌های ایرانی بسازیم. بعد از اطمینان می‌دهد که اجناس فروشگاه ما را با قیمت منصفانه تامین می‌کند.

در بازار خرید و فروش کفش های دست دوم چه می گذرد؟

قیمت کفش دست دوم چند؟

قیمت‌ها بسیار متفاوت است و حد و مرز مشخصی ندارد. اما قیمت‌ها معمولاً از ۳۰ هزار تومان شروع می‌شود و به ۴ تا ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هم می‌رسد. قیمت کفش های دست دوم که قیمت شان به رقم های چند میلیونی می رسد، بیشتر مربوط به کفش های ورزشی و کوهنوردی خارجی است.

بررسی آگهی‌های خرید و فروش کفش‌های دست دوم طبی و مجلسی زنانه در محدوده تهران نشان می‌دهد که قیمت این کفش‌ها از ۴۸ هزار تومان آغاز می‌شود و به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد. پوتین‌های زنانه چرمی و متفرقه نیز قیمتی بین ۳۲۰ هزار تومان تا دو میلیون تومان دارند.

کفش‌های دسته دوم مردانه شامل کلاسیک چرمی، کتانی، بوت ومجلسی مردانه نیز قیمت شان از ۵۰ هزار تومان شروع می‌شود و به شکل معمولی به دو میلیون تومان می‌رسد. اما در برخی موارد خاص، آگهی دهندگان مدعی اند که دست دوم شان را کشف نکرده و اصل است. بنابراین ارقام ۲ تا ۴ میلیون تومان طلب می‌کنند.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

سایت dancebet: جایگاه جدید پیش‌بینی در دنیای رقص
بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
تماس با ما