فریبا: بردن تیم‌های قلعه‌نویی کار آسانی نیستورزش سه: استقلال می‌گوید پیش‌بینی می‌کند بازی گل گهر در مقابل استقلال دیداری جذاب و تماشایی از آب درآمد.

استقلال در آخرین دیدار مقابل گل گهر سیرجان در ورزشگاه خانگی این تیم به برتری دو بر یک دست می‌رسد و برای دومین مرتبه در این فصل به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر می‌رسد. بهتاش فریبا ملی‌پوش اسبق این تیم در خصوص این بازی گفت: «بازی در کل بسیار تماشایی بود. من صبح آن روز در رادیو پیش‌بینی می‌کردم که این بازی خوبی از آب درنیاید اما صحبت‌های من دیدار جذابی را تماشا کردند. اما آخر آن گفت‌وگو گفتم امیدوارم پیش‌بینی من اشتباه باشد.»

وی در ادامه افزود: «همه‌چیز در این بازی دیده شد. از تغییرات تاکتیکی تا تعویض‌های انجام‌شده و از همه چیز هیجان‌انگیزتر که به این جدال نفس‌گیر می‌پردازید. شاید اگر وریا پنالتی دوم را تبدیل می‌کرد، با توجه به اینکه گل گهر سرپا حمله‌ور می‌شد استقلال می‌توانست در ادامه بازی با استفاده از سرعت قائدی گل‌های بیشتر را هم به ثمر برساند. اما امروز شاهد یک قایدی بسیار آماده و خوب بودیم. او علاوه بر انجام امور دفاعی و بازگشت به عقب به گلزنی هم شد، فقط به این مطلب که گل گهر از سمت راست خیلی خوب فشار می‌آورد. او تا زمانی که توانست از بازیکنان شاخص زمین بود و بابت گلزنی او خیلی خوشحال شدم.»

مسابقات و هافبک سابق استقلال در ادامه با تمجید از بازی ارسلان مطهری نیز اظهار داشت: «درخصوص ارسلان هم باید عنوان کنم که انصافاً از یک بازیکن دوندگی خارج شود. شما اگر دقت کنید می‌بینید که از تیم حریف 7 یا 8 توپ گرفت که این برای یک کار بسیار باارزش است.»

او در ادامه همچنین اضافه کرد: «در نیمه اول می‌توانم گفت بازی در اختیار استقلال بود و آن‌ها می‌توانستند از دو طرف خاص از جناح راست به تیم گل گهر فشار بیاورند. اما در نیمه دوم طبیعی بود وقتی دو گل پیش افتاد، حریفت برای جبران گل خورده جلو می‌آید و در همه جای دنیا این موضوع طبیعی است. که در این چند روز گذشته می‌شنویم استقلال در نیمه دوم عقب نشست حرف درستی نیست. استقلال در چند نوبت در نیمه دوم حتی می‌توانم شماره گل‌هایش را بیشتر کند. اگر ارسلان آن توپ را از زاویه بسته نمی‌زد و وریا را می‌دید وضعیت خیلی فرق می‌کرد و یا پاسخی که اوریا به قایدی او می‌توانست با دقت بیشتر به توپ بزند. فراموش نکنیم تیم حریف هم تیم امیر قلعه‌نویی است و تیم‌های کار آسانی نیست. کسی که کارش را بلد است و نقاط ضعف حریف را به‌خوبی می‌کند، می‌کند و در کل می‌داند از بازی چه می‌خواهد.»

بهتاش فریبا در خصوص مهدی پور و نقش او گفت: «مهدی پور در نیمه اول بسیار عالی عمل کرد اما در نیمه دوم با توجه به این که گل گهر به بازی مستقیم روی آورد، عملاً نقش کمرنگ شد و بیشتر به امور دفاعی پرداخت. علاوه بر او یک بازی خوب از رضاوند را شاهد بودیم و در خصوص ریگی هم باید بگویم که معمولاً خوب است اگر خلافش ثابت شود.»

پیشکسوت خوشنام استقلال که اشرف کاملی به شرایط تیم سابق خود دارد در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد: «شما زمانی که بدنسازی در موعد به‌طور کامل انجام نمی‌شود در دقایق پایانی گرفتار حریفان می‌شوید. شما در نظر بگیرید اگر مهدی قایدی و یا مسعود ریگی خسته شود نمی‌شود و در بازی باقی مانده شرایط در دقایق پایانی به اینگونه نمی‌شود.»

وی درباره اشتباه محرز سه مدافع استقلال در دقیقه 95 بازی گفت: «به‌هرحال شرایط بازی گاهی اوقات شما را به اینگونه اشتباهات وا می‌دارد، اما بهتر است اینگونه خطاها رخ ندهد، ولی درمجموع دو مدافع میانی ما بازی‌ها را می‌توان از طریق نمایش گذاشتن، قبول کرد. ضمن اینکه رشید مظاهری حرفی برای گفتن باقی نگذاشت و بی نظیرعمل کرد.»

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان