صنعت نفت و گاز روسیه غاز طلایی پوتین!

[ad_1]

صنعت نفت و گاز روسیه غاز طلایی پوتینفرارو- فرید زکریا؛ نظریه پرداز سیاسی، مفسر و برنامه ساز تلویزیونی در شبکه خبری «سی آن آن» و ستون نویس «واشنگتن پست» در تحلیلی نوشت:

به گزارش فرارو به نقل از پست پست، پرزیدنت باید نه تنها غرب، بلکه بیش‌تر جهان را هم آورده است. این تحریم‌ها را بر تحریم‌هایی که تا به حال علیه یک اقتصاد بزرگ اعمال می‌کنند، برانگیخته است. نتایج از قبل مشهود است. بازار سهام روسیه و روبل در حال فروپاشی هستند.

علیرغم اقتصادی بر تحریم ها تأثیر می گذارد، این واقعیت است که تحریم ها به آن کشور تبدیل می شود را مجبور به تغییر مسیر خود سازند چه می شود که باعث تغییر رژیم سیاسی آن کشور شود.

در موارد معدودی که به نظر میرسد تحریمها تاثیرگذار بوده اند از جمله در مورد رژیم آپارتاید در آفریقای جنوبی یا غنی سازی هستهای ایران، تحریمها معمولا به طور گسترده و جامع اجرا شده اند.

از آنجایی که به نظر می‌رسد کشور‌های کلیدی از جمله چین، هند و کشور‌های خلیج فارس روسیه را تحریم ترسیم می‌کند مشابه تحریم‌های آفریقای جنوبی و ایران برای روسیه در بلند مدت از انتظار به نظر می‌رسد.

با این وجود، یک راه برای تغییر محاسبات “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهور روسیه وجود دارد: تحریم صنعت نفت و گاز روسیه. این صنعت «غاز طلایی» پوتین و منبع ثروت دولت اوست.

پوتین با اتکا به این صنعت است که گمان می‌کند می‌تواند هر طوفانی را پشت سر بگذارد. نه تنها این صنعت دست نخورده باقی مانده است، بلکه تحریم‌های مالی با دقت طراحی شده است تا به روسیه اجازه دهد که به فروش انرژی به جهان ادامه دهد.

عقل متعارف حکم می‌کند که غرب نمی‌‌‌‌‌‌‌‌ با این وجود، وضعیت فعلی به هیچ وجه مشابه مخمصه ایجاد شده در دهه ۷۰ میلادی نیست. مرکز ایالات متحده بزرگترین تولید کننده نفت و گاز در جهان است.

آمریکا می‌تواند تولید و تولید انرژی کند و به گشایش جهش‌ها در دیگر کمک کند. پرزیدنت باید نگران باشد که به وضعیت مشابه “جیمی کارتر” رئیس جمهور اسبق آمریکا می تواند در حالی که در واقع بیشتر شبیه به قدرت پادشاهی عربستان سعودی است.

باید اعلام کند که با تسریع در تولید و تولید هر چه بیش‌تر نفت آمریکا برای جایگزینی انرژی روسیه، به این چالش عظیم جهانی بین‌المللی پاسخ داد. در مورد گاز طبیعی، باید از نهادهای نظارتی خود بخواهد که تولید را تامین کند و در تامین گاز طبیعی مایعات انرژی به اروپا کمک کند.

او هم چنین کشور‌هایی مانند ژاپن و کره جنوبی را می‌سازد که میزان مصرف گاز طبیعی خود را به سوی اروپا هدایت کنند. برخی از این موارد بر هستند، اما بازارها به منبع‌ها و عرضه‌های جدید انرژی واکنش نشان می‌دهند و این موضوع باعث کاهش قیمت‌ها در عرصه انرژی خواهد شد.

با این وجود، این مورد کافی نخواهد بود. باید هم چنین باید به باز کردن دو منبع بزرگ نفتی که در حال حاضر به اندازه کافی سریع یا به مقدار کافی وارد بازار نمی‌شود.

او باید تحریم‌های «دونالد ترامپ» رئیس جمهور پیشین آمریکا علیه ونزوئلا و ایران را به حالت تعلیق در آورد. در صورت امکان، باید با ایران همکاری کند تا چند شکاف باقی مانده را بسازد و دوباره وارد توافق شود که منجر به بازگشت تمام نفت ایران به بازار شود.

بایدن شخصا با “محمد بن سلمان” ولیعهد عربستان و “محمد بن زاید” حاکم ابوظبی از امارات متحده عربی (که هر دو روزها بی مهری باید احساس می‌کنند) آنها بخواهند که تولید را افزایش دهند. در مدت کوتاهی کشورهای منطقه خلیج فارس با عرضه بیش‌تر انرژی می‌توانند بهترین کار را انجام دهند.

باید حتما شنیدن انتقادات را از سوی جمهوری خواهان و دموکرات ها داشته باشید. با این وجود، اجازه دهید به چند مورد اشاره کنم. بخش اعظم این نفت و گاز که به انرژی انرژی (ممنوعه) روسیه خواهد شد حتی یک محیط زیست محیطی نیز به همراه خواهد داشت.

گاز ایالات متحده آمریکا متان نسبت به گاز روسیه منتشر می‌کند و نفت ایالات متحده آمریکا نیز نسبت به تولید روسیه ضرری برای محیط زیست دارد.

در بسیاری از مناطق، افزایش گاز طبیعی می‌تواند به این معنا باشد که کشور‌هایی مانند آلمان‌ها می‌توانند از زغال سنگ کمتری استفاده کنند که از هر جهت کثیف‌تر از سایر سوخت‌ها باشد.

در واقع، بهترین راه برای کاهش انتشار کربن در مدت کوتاه با فناوری‌های جایگزینی زغال سنگ با گاز طبیعی است. همه این موارد دارای جنبه های منفی نیز هستند برخی نمادین و برخی واقعی.

با این وجود، حکمرانی به معنای انتخاب و حکمرانی در یک بحران مقوله‌های سخت و دردناک است. کشوری که این موضوع را به بهترین شکل درک کرده آلمان است.

این کشور خط لوله گاز نوردریم است 2 خود را به حالتی که درآورده و اعلام می کند این است که قصد دارد دو پایانه جدید برای دریافت گاز طبیعی مایع بسازد و اذعان کند که ممکن است مجبور باشد از زغال سنگ بیشتر استفاده کند و عمر نیروگاه های هسته ای خود را بسازد. که قرار بود افزایش یابد.

این سیاست‌ها برای یک دولت ایتتلافی می‌شود که دومین شریک مهم آن حزب سبز است که در طول تاریخ در بررسی محیط زیست محیطی خود سرسخت بوده است.

دولت گفته است که نمی توانم سطح مخاطرات را افزایش دهد. درست است، اگر تهاجم پوتین علیه موفقیت آمیز باشد ما در آن صورت در دنیای دیگری زندگی می کند. پس بیید مطمئن باشید که او موفق نمی شود.

زمانی که «آدولف هیتلر» به اتحاد جماهیر شوروی حمله کرد، «وینستون چرچیل» که یک ضد کمونیست مادام العمر بود گفت که اگر هیتلر به جهنم حمله می‌کرد او (چرچیل) چیز دیگری برای گفتن در مورد شیطان پیدا می‌کرد.

تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که برای حمایت از تمام انرژی‌های غیر روسی ممکن است انجام شود و این تغییر سیاست تبدیل به سلاحی مرگبار شود که به پاشنه آشیل واقعی پوتین می‌زند.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

سایت شرط بندی فارسی: An Exciting Platform for Persian Betters
Introducing Sidebar Backlink Packages: Boost Your Website’s Visibility and Rankings
فالوور اینستاگرام مقدمه‌ای بر این ابزار قدرتمند
افزایش فالوور اینستاگرام راهکارها و ترفندهای موثر
Sidebar Backlink Tips: Boosting Your Website’s SEO and Visibility
پدر آیسان اسلامی کیست و کجا زندگی می کند؟
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channel
تماس با ما