سهام عدالت برای چه کسانی پرداخت نشده است؟

[ad_1]

سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن ارائه توضیحات لازم در زمینه پردختی سود سهام عدالت گفت: به حساب‌های مربوط به حساب سهام عدالت پرداخت نمی‌شود.

به گزارش ایرنا، «مجید عشقی» امروز در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم تقدیر از ناشران برتر در سال ۱۴۰۰ به حاشیه ایجاد شده در خصوص عدم پرداخت سود سهام عدالت به حساب برخی از سهامداران اشاره کرد و افزود: افرادی که سود سهام عدالت دارند. خود را دریافت نکرده‌اید باید با تماس با شرکت عدالت‌گذاری به شماره ۱۵۶۹ یا پیگیری در سامانه سهام، شماره حساب خود را به روز کنند، در این صورت قادر به دریافت سهام خود خواهند بود.

وی ادامه داد: همچنین این احتمال وجود دارد که دستگاه قضایی، حکمی را بر روی شماره حساب بانک آن‌ها داشته و سود پرداختی را برداشت کرده است.

عشقی افزود: با توجه به همکاری بانک های مختلف برای پرداخت این سود، عملیات واریز سود انجام شده است.

سازمان بورس اوراق بهادار سودان گفت: افرادی که دارای عدالت هستند به حسابشان پرداخت نمی‌شود.

عشقی با سود مشخص به طور قطع سهام عدالت به حساب همه سهامداران پرداخت شده است، گفت: روزی طول می کشد تا بانک اطلاعات کامل را به سازمان بورس در زمینه سودهای برگشتی اعلام کنند، در آن زمان جستجو می کنیم تا از طریق ارسال پیامک. به مشمولان سهام عدالت اطلاع رسانی دقیق داشته باشیم تا حساب بانکی خود را به روز کنند. به محض رفع مشکل ایجاد شده به حساب آن‌ها پرداخت خواهد شد.

برنامه های سازمان بورس و بازار بهادار در سال ۱۴۰۱

سازمان بورس و اوراق بهادار به برنامه های سال آینده سازمان بورس و اوراق بهادار اشاره کرد و افزود: پروژه های خوبی در فعالیت های مختلف یعنی سامانه های نظارتی، سامانه های نظارتی، زیرساخت های شرکت سرمایه گذاری برای ارائه خدمات در پرداخت سود و همچنین مسایل مربوط به ارائه خدمات ناشرین. تعریف شده است.

وی اظهار داشت: همچنین موارد و زیرساخت های مربوط به ابزارها و نهادهای مالی جدید در زمینه نظارت بر نهادهای مالی ارائه شده است.

عشقی ادامه داد: مسائل مربوط به نظارت بر کارگزاران، شرکت‌های سبدگردان و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در کل خدمات نهادهای مالی اولویت‌های سازمان بورس است، دستورالعمل‌های مربوطه ارائه می‌شود که برای سال‌های آینده عملیاتی خواهد شد.

سازمان بورس و اوراق بهادار به سازمان بورس برای رسیدگی با متخلفان اشاره کرد و افزود: در حال انجام است و پرونده آن‌ها تشکیل و بررسی می‌شود.

وی گفت: پرونده های مربوط به سازمان بورس به طور حتم در این سازمان مورد بررسی قرار می گیرند و پرونده های دیگری به دستگاه قضایی ارسال می شود.

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما