سری Wildcat به‌روزرسانی‌ها، تحلیل‌ها و بررسی‌های زنده از روز اول

آی تی. است در باره. هشت تیم امروز در حال بازی هستند زیرا پلی آف MLB 2023 با راند وایلد کارت بهترین از سه آغاز می شود.

اکشن بازی 1 در لیگ آمریکا با شکست تگزاس رنجرز بر تامپا بی ریس به پایان رسید و دوقلوهای مینه سوتا به 18 بازی شکست خورده خود در خانه با پیروزی بر تورنتو بلو جیز پایان دادند. لیگ ملی بعد از ظهر امروز، با آریزونا دایموندبک در میلواکی برورز (7 بعد از ظهر به وقت شرقی، ESPN2) و میامی مارلینز در فیلادلفیا فیلیز (8 بعد از ظهر به وقت شرقی، ESPN) در مرکز صحنه قرار می‌گیرد.

ما شما را با پوشش قبل از مسابقه، به‌روزرسانی‌های زنده و تجزیه و تحلیل در طول مسابقات و بررسی‌های ما بعد از هر فینال تحت پوشش قرار داده‌ایم.

لینک های اصلی: هر آنچه که باید بدانید | براکت | انتخاب کنید | در ESPN، ABC تماشا کنید

رفتن به:به روز رسانی زنده | انتشار | بازی ها

به روز رسانی زنده

خروجی ها

Minnesota Twins 3، Toronto Blue Jays 1: دوره به پایان رسید! این دوره به پایان رسید! اغراق آمیز نیست: پخش 18 بازی دوقلوها پس از فصل به سال 2004 یک فاجعه غیرقابل کاهش بود. حالا که تمام شد و بار برداشته شد، شاید دوقلوها بتوانند در براکت عریض AL غافلگیر شوند. مخصوصا اگر رویس لوئیس اینطور بزند. این بازیکن تازه کار بهترین مهاجم مینه سوتا بود، اما از 19 سپتامبر به دلیل آسیب دیدگی مچ پا بازی نکرده است. تنها کاری که او انجام داد این بود که دو ران خانگی و سه ران خانگی مقابل کوین گاوسمن زد. گاوسمن در اولین مسابقه او را به جای بهترین زمین خود، یک اسپلیتر، 3-2 چهار درز نامید، و لوئیس آن را برای دو ران خانگی شکست داد – به همان روشی که در فصل معمولی یک چهار درز را شکست. به نظر می رسد انتخاب بدی از سوی گاوسمن باشد. در واقع، هنگامی که سانی گری در بازی 2 مقابل تیمی از تورنتو قرار می گیرد که شما را نمی ترساند (کاوان بیگیو به نفر پنجم می رسد؟)، دوقلوها ممکن است در واقع اولین سری فصل پس از سال 2002 را ببرند. — دیوید شونفیلد

Texas Rangers 4, Tampa Bay Rays 0: خرید مکس شرزر در آخرین مهلت معامله، همه سرفصل ها را به خود اختصاص داد، اما این اتفاق خوبی است که مدیر کل رنجرز، کریس یانگ، برای دومین بار شروع کرد. جردن مونتگومری در برابر حمله پرقدرت تامپا بی عملکردی غالب داشت و در پیروزی 4-0 رنجرز هفت اینینگ بدون گل را به ثمر رساند. او اکنون در 34 اینینگ در پنج شروع اخیر خود اجازه دو دوش را داده است و در فصل بعد مانند یک تک به نظر می رسد – حتی اگر غیرمعمول باشد، زیرا او یک پرتاب کننده بزرگ نیست.

یک عملکرد چشمگیر دیگر: ایوان کارتر، بازیکن چپ جوان، با دو دوبل و دو پیاده روی 2 بر 2 پیش رفت (اگرچه یاندی دیاز مجبور بود در یکی از دو بازی ها بازی کند). کارتر تنها 21 سال سن دارد و تا 8 سپتامبر اولین بازی خود را در MLB انجام نمی دهد، اما در حال حاضر مانند یک ستاره به نظر می رسد – او در 23 بازی فصل معمولی 1.058 OPS داشت. اوه، و او نهمین ترکیب رنجرز است. بله، این تیم بسیار خوبی است.

رایس با چهار خطا بازی وحشتناکی داشت. کوین کش به طرز مشکوکی تایلر گلاسنو را در بازی ترک کرد تا اینینگ ششم را شروع کند و گلاسنو دو ضربه اول را پیاده کرد و به رنجرز اجازه داد تا بازی را با دو ران دیگر کنار بگذارند. — شونفیلد

مسابقات امروز

* تمام وقت شرق

میامی مارلینز (عیسی لوزاردو، 10-9، 3.63) در فیلادلفیا فیلیز (زک ویلر، 13-6، 3.61)، ساعت 8 بعد از ظهر در ESPN

ترکیب اولیه:

مارلینز

لوئیس آررس (L) 2BJorge Soler (R) DHJosh Bell (S) 1BJazz Chisholm Jr. (L) CFJake Burger (R) 3BBryan De La Cruz (R) LFJesus Sanchez (L) RFJon Berti (R) SSNick Fortes (R) C

فیلیز

کایل شواربر (L) DHTrea Turner (F) SSAlec Bohm (R) 3BBryce Harper (L) 1BJ.T. رئالموتو (R) نیک کاستلانوس (R) LF Bryson Stott (L) 2BCristian Pache (R) LF Johan Rojas (R)

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما