ردیف امتحانی هیئت استخدام راه‌آهن-NTPC: خان سر پاتن کیست که به‌خاطر تحریک خشونت رزرو شده است؟

[ad_1]

پتنا: مقامات در بیهار، پس از اعتراضات خشونت آمیز، یک FIR را علیه خان سر، یک یوتیوبر محبوب، و پنج معلم به دلیل ایجاد خشونت در مورد بحث و جدل پیرامون نتایج آزمایش های انجام شده توسط هیئت استخدام راه آهن برای دسته های مردمی غیر فنی (RRB NTPC) ثبت کرده اند. در پاتنا

مرد مورد نظر – خان سر – در پاتنا مستقر است و برای امتحانات رقابتی به داوطلبان مربیگری می کند. او به تحریک خشونت در تظاهرات خشونت آمیز داوطلبان در روز دوشنبه در پاتن متهم شده است.

بر اساس این اطلاعات، FIR علیه خان و پنج نفر دیگر تحت چندین بخش از قانون مجازات هند در ایستگاه پلیس پاتراکار ناگار به ثبت رسیده است.

FIR بیان می‌کند که بر اساس این اظهارات و کلیپ‌های ویدئویی که پلیس به آنها دسترسی پیدا کرده است، مشهود است که “دانشجویان تحریک‌کننده به همراه صاحبان موسسات مربیگری توطئه‌ای را برای انجام خشونت‌های گسترده در پاتنا برای تهدید نظم و قانون طراحی کردند.”

متقاضیان کار، مسیرهای راه آهن دهلی نو-کلکته را مسدود کرده بودند و برخی دیگر در آررا و ایستگاه راه آهن شریف در بیهار تظاهرات کردند. گفته می شود که صدها معترض خشمگین نیز قطاری را در آره بیهار به آتش کشیدند.

با توجه به اعتراضات در بیهار و UP، راه آهن امتحانات NTPC و سطح 1 خود را در روز چهارشنبه به حالت تعلیق درآورد. در حالی که صدها کاندیدا در برخی ایالت ها به بی نظمی در این روند اعتراض کردند، وزیر راه آهن اتحادیه، آشوینی ویشناو از آنها خواست تا اموال عمومی را تخریب نکنند و به شکایات خود اطمینان داد.

تعلیق امتحانات و بیانیه وزیر در برخی بخش‌ها به عنوان یک گام پایین‌تر از تصمیم قبلی برای ممنوع کردن متقاضیانی که دچار خرابکاری می‌شوند، تلقی می‌شود، با توجه به اینکه انتخابات در پنج ایالت، از جمله اوتار پرادش که از نظر سیاسی حیاتی است، برگزار می‌شود.

وایشناو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من به مشتاقان می گویم که این اموال خود آنهاست. چرا آنها چیزی را که متعلق به خودشان است تخریب می کنند؟ اما اگر به اموال عمومی آسیب برسد، مقامات روند قانونی را دنبال خواهند کرد.”

وزارت راه آهن همچنین کمیته ای در سطح بالا به ریاست دیپاک پیتر گابریل، مدیر اجرایی اصلی روابط صنعتی در این وزارتخانه تشکیل داد تا شکایات متقاضیان را بررسی کند.

منابع می گویند که این اعتراضات دو روزه از سوی متقاضیان کار در پرایاگراج در اوتار پرادش و ترس از اینکه ممکن است این ناآرامی ها در سایر نقاط کشور از طریق کمپین های رسانه های اجتماعی تهاجمی که توسط نامزدها اجرا می شود گسترش یابد، دست راه آهن را وادار کرد.

تلویزیون زنده[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

سایت dancebet: جایگاه جدید پیش‌بینی در دنیای رقص
بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
تماس با ما