رئیسی: توجه به مناطق محروم در دستور کار دولت قرار دارد

[ad_1]

شورای‌جمهور در آیین راه‌اندازی طرح‌های گازرسانی و پتروشیمی وزارت نفت، خنثی‌سازی حمله سایبری به مراکز سوخت در کوتاه‌ترین زمان را ناشی از روحیه جهادی حاکم بر این وزارتخانه دانست و گفت که انقلابی وزارت نفت، کشور را نه فقط در غرب آسیا که در منطقه جهانی است. جایگاه ممتازی قرار می دهد.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در آیین بهره‌برداری از طرح‌های گازرسانی و پتروشیمی وزارت نفت، افزایش اعتماد مردم به دولت را سرمایه‌های بزرگ می‌دانست و گفت: ایران از ظرفیت‌های زیادی در حوزه انرژی است که باید شناسایی و فعال شود تا تولید شود. ارتقاء یافته و افزایش افزایش.

رئیس‌جمهور با استفاده از گازرسانی به مناطق مرزی و محرومیت دولت، گفت: در طرح‌های گازرسانی ۱۶۹ روستای استان خراسان جنوبی از نعمت گاز بهره‌برداری می‌کنند که پروژه‌های تصمیم‌گیری در استانی سیزدهم به این استان در ابتدای کار دولت بوده است. این سرعت عمل در اجرای مصوبات استانی نشان می‌دهد دولت به وعده‌های خود صادقانه و پرتلاش عمل می‌کند.

وی با اشاره به نفت طرح‌های صنعت و پتروشیمی در ایجاد نیرو، رونق تولید و رشد اقتصادی ادامه داد: با تلفیق نگاه متخصصانه و متعهدانه، توسعه صنعت نفت در همه موارد با جدیت پیگیری خواهد شد.

آیت‌الله رئیسی با توجه به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور از ظرفیت‌های فراوان برای توسعه، گفت: با شناسایی و توانایی‌های موجود در این عرصه‌ها، می‌توانیم جایگاه برتر و بالاتری در سطح منطقه‌ای داشته باشیم.

دولت سیزدهم با بیان اینکه امروز پس از گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اتفاق افتاد و قدم‌های بلندی برای پیشرفت کشور برداشته شد، خاطر نشان کرد: مصمم این روند را با سرعت بیشتری ادامه می‌دهد.

آیت‌الله رئیسی گفت: در حوزه انرژی بسیار خوبی انجام شده است، اما کشورمان از ظرفیت‌های زیادی در این زمینه است که باید شناسایی و فعال شود تا تولید ارتقاء یافته و افزایش یابد.

رئیس‌جمهور با توجه به اینکه دولت توسعه و پیشرفت کشور را در پرتو عدالت‌محوری پیگیری می‌کند، اظهار داشت: توجه به مناطق محروم و کم‌برخوردار در دستور کار دولت قرار دارد و معتقدیم که این مناطق بیشتر می‌شوند تا مردم را با احساس آرامش و امنیت زندگی کنند.

وی با هدف ایجاد امید به اجرای این طرح‌ها برای همین عدالت‌محوری و آفرینی انجام شده، خاطر نشان کرد: آیا وزارت نفت با حرکت جهادی و انقلابی در دستور کار خود قرار داده است، می‌توان کشورمان را نه فقط در غرب آسیا بلکه در عرصه‌های مختلف انجام داد. جهانی در جایگاه ممتازی قرار می دهد.

کمیته‌جمهور با اشاره به حاکم بودن روحیه جهادی در بخش‌های مختلف وزارت نفت، اذعان کرد: اینکه توطئه دشمنان در حمله سایبری به مراکز سوخت برای ایجاد در کشور در زمان کوتاهی، خنثی و شرایط به وضعیت عادی بازگشت، به‌دلیل روحیه جهادی در این وزارتخانه وجود دارد. و همت والاى همه دستاندرکاران این حوزه بود.

آیت الله رئیسی گفت: افزایش اعتماد مردم به دولت سرمایه بزرگی است که به هیچ‌عنوان نباید به آن کم‌توجهی شود و باید با کار و خدمات رسانی مضاعف به مردم، اعتماد عمومی را هر چه بیشتر تقویت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: امروز بزرگ‌ترین مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی ایران، مردم متدین کشورمان هستند که باید روز به روز با کارآمدی نظام اسلامی بر اعتماد عمومی بیافزاییم.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

سایت dancebet: جایگاه جدید پیش‌بینی در دنیای رقص
بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
تماس با ما