درآمد پرسپولیس از بشار ۱۲۰ تا ۴۰۰ هزار دلار!

[ad_1]

ورزش سه: پس از جدایی بشار رسن از پرسپولیس، رقم های دریافتی درباره میزان درآمدزایی پرسپولیس از فروش بشار رسن مطرح شده است.

بیش از دو ماه از این جمله رسول پناه که گفته بود «به هیچ عنوان اجازه جدایی به بشار رسن نخواهیم داد» می‌گذرد و حالا بشار سومین جلسه تمرینی در تیم جدید خود، القطر را اسپری می‌کند. رسن پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا در دوحه ماند و همان جا مذاکره را پیش برد و سرانجام به تیم زردپوش قطری پیوست تا جدایی های پرسپولیس به لیگ نوزدهم دو رقمی شوند.

اما موضوع مبهم درباره رقم درآمدزایی پرسپولیس از فروش بشار است. باشگاه پرسپولیس در بیانیه خود تاکید کرد که «یکصد و بیست هزار دلار در محل به باشگاه پرداخت شده است.» این در حالی است که گزارش های موثق رسانه ها این رقم را 130 هزار دلار پیش بینی کرده اند و نزدیکان بشارن نیز عدد 140 هزار دلار را مطرح می کنند.

این البته یک ماجراست. باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد که 260 دلار حقوقی که قرار بود تا نیم فصل به بشار پرداخت شود و حالا نیز باید به این رقم اضافه شود تا درآمد هزار تومانی پرسپولیس به 380-400 هزار دلار برسد. ماجرایی که بخشی از هواداران پرسپولیس آن را قبول ندارند و یک مغلطه می‌دانند. آن ها می‌گویند که بشار رسن تنها در 5 بازی شرکت داشته و حتی طبق قرارداد خود نیز نباید این رقم را دریافت کنند.

نکته دیگر «بی اطلاعی از جدایی بشار» است که از زبان کادرفنی پرسپولیس بیرون آمده بود. حمید مطهری و یحیی گل محمدی روی این ادعای پافشاری کردند و حتی گفتند که اگر چنین توافقی انجام شود «اجازه جدایی به بشار نمی‌دادند». این در حالی است که پس از صعود پرسپولیس به فینال آسیا، علاوه بر مدیران باشگاه پرسپولیس، حتی کارمندان ساده نیز از علاقه مندی ها به جدایی و نظرش روی این موضوع نزدیک و مشخص نیست که یحیی گل محمدی چرا از این ماجرا مشخص نبود. شاید هم او انتظار داشت که مدیران باشگاه به صورت مستقیم این موضوع را با وی در میان بگذارند.

یک سوال بزرگ درباره جدایی بشار رسن است که چرا وقتی با تاکید بر قراردادی که پرسپولیس در نهایت موفق شد، به حفظ بشار (باوجود لایو اینستاگرامی و…) تبدیل شد، مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند که توافق نامه ای را با آن انجام دهند. ستاره عراقی امضا می کند که آیا اختیار جدایی را در دست قرار می دهد؟ از آنجایی که اگر بشار طبق قرارداد قبلی اختیار را در دست داشت، بعید است که با طرح درخواست در لایو اینستاگرامی و سپس حضور چند بار در باشگاه، ماجرا را پیش می‌برد و می‌توانست مثل حالا، به راحتی جدا شود.

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
Welcome to the World of House for Sale Canada
تماس با ما