توییت 3 ساله روهیت شارما پس از معرفی به عنوان سردار آزمون دائمی هند، ویروسی شد.

[ad_1]

روهیت شارما روز شنبه (19 فوریه) به عنوان سردار آزمون دائمی هند انتخاب شد، زیرا BCCI تیم‌های تیم‌های T20 و سری آزمایشی آینده مقابل سریلانکا را اعلام کرد.

روهیت چند هفته پس از استعفای ویرات کوهلی پس از شکست سری آنها در آفریقای جنوبی، به عنوان کاپیتان آزمون واگذار شد.

قابل توجه است که روهیت اکنون کاپیتان هند در هر سه فرمت است، پس از اینکه قبلاً کاپیتانی توپ سفید به او داده شد.

در همین حال، توییت سه ساله روهیت شارما به زودی پس از اینکه خمیر به عنوان کاپیتان آزمون انتخاب شد، در فضای مجازی منتشر شد. بازکننده این توییت را در تاریخ 1 سپتامبر 2018، پس از پرسیدن یکی از طرفداران درباره نقل قولی که او را توصیف می کند، منتشر کرده بود.

در توییت نوشته شده بود: «مرا پیش گرگ‌ها بیندازید و من با هدایت دسته برمی‌گردم».

اوایل روز شنبه، چتان شارما، رئیس کمیته انتخاب بزرگسالان سراسر هند گفت که روهیت بازیکن شماره یک کریکت در کشور است.

“تا جایی که به روهیت شارما مربوط می شود، او بازیکن شماره یک کشورمان است، او هر سه فرمت بازی را بازی می کند. مهم این است که ما چگونه روهیت را مدیریت می کنیم، کریکت بازان بدن خود را مدیریت می کنند. هر از گاهی ما خواهیم بود. در بحث با روهیت. اگر چنین کریکت‌باز بزرگی کشور را رهبری می‌کند، ما به‌عنوان کمیته انتخاب می‌خواهیم کاپیتان‌های بیشتری را پرورش دهیم، و مراقبت از آنها تحت روهیت فوق‌العاده خواهد بود.” چتان شارما در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت.

چتان در ادامه درباره انتخاب روهیت به عنوان سردار آزمون گفت: روهیت یک انتخاب واضح ما بود، ما از انتخاب او به عنوان کاپیتان بسیار خوشحالیم. ما کاپیتان های آینده را تحت نظر او پرورش می دهیم، بیایید امیدوار باشیم که همه چیز درست پیش برود و اگر همه چیز همانطور که می خواهیم پیش برود، واقعا خوب خواهد بود.”

“اگر روهیت برای مدت طولانی به رهبری ادامه دهد، واقعا برای ما خوب است. اما هیچکس نمی تواند آن را پیش بینی کند، تا زمانی که روهیت در دسترس و آماده باشد، او سردار آزمون خواهد بود. زمانی که او بخواهد استراحت کند، ما این کار را انجام خواهیم داد. بقیه را به او بده” او اضافه کرد.

تیم آزمایشی هند برای سری SL: روهیت شارما (C)، مایانک آگاروال، پریانک پانچال، ویرات کوهلی، شریاس، هانوما ویهاری، شوبمن گیل، ریشابه پنت، کی‌اس بهارات، راویچاندران آشوین (تناسب اندام)، راویندرا جادجا، جایانت یداو، کولدیپ، شاسپیت، شاسپیت، سیراج اومش یداو، سورابه کومار.[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
Welcome to the World of House for Sale Canada
تماس با ما