(تصاویر) درگیری شدید گورکن عسلخوار هار با تیزشاخ و شغالیک گورکن عسل در جریان مبارزه با یک تیزشاخ بارها و بارها توسط شاخ‌های این حیوان در اطراف پرتاب شد.

به فرارو، این گزارش انگیزه به فرد و هیجان توسط دیرک ترون در حین بازدید از پارک ملی اتوشا در نامیبیا ثبت شد.

دیرک در این باره می‌گوید: این نقطه خاص در پارک ملی اتوشا یکی از نکات مورد علاقه من است که برای عکاسی در آنجا می‌روم. مدتی کنار حوضچه آب نشسته بودیم، اما اتفاق خاصی نیفتاد.

ما در واقع در مورد بازگشت به کمپ بحث می‌کردیم، زیرا تعداد زیادی تا بسته شدن دروازه باقی نمانده بود. می‌خواستم با ماشین دور بزنیم که از دور متوجه حرکت چیزی شدم. طول نکشید که حرکت حیوان را تشخیص دادم و با هیجان زیاد، حضور گورکن عسل خوار را اعلام کردم.

همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و در چند دقیقه تمام شد. شما می‌توانید سال‌ها را در طبیعت بگذرانید و هرگز چنین چیزی را نبینید. این چیزی است که من در سفر در حیات وحش آفریقا دوست دارم.

این حیوانات خشمگین هستند و در انجام هر کاری که سر راهشان قرار بگیرد دریغ نمی‌کنند. نوع رفتاری که در اینجا نشان داده شده واقعاً غیرمعمول نیست.

تیزشاخ در جنگ با گورکن عسل خوار به سخت نیفتاد. به یک قدم به عقب رفت، گورکن عسل خوار را بین شاخ هایش قلاب کرد و او را به هوا پرتاب کرد. اولین باری که این اتفاق افتاد فکر کردم مرده است، اما خودش را تکان داد و دوباره به طور مداوم شارژ شد. در نهایت تیزشاخ خسته شد و عقب نشستی کرد.

حدس زده می‌شود که این گورکن عسل ممکن است هاری داشته باشد. یکی از مکانهای من این است که هنگام نوشیدن آب برای این حیوان غیرممکن به نظر می‌رسید.

روز دوم ما در کنار همان حوضچه آب بودیم و همان گورکن عسل خوار از راه رسید. این بار با یک شغال پشت‌سیاه درگیر شد، باورم نمی‌شد. گورکن عسل خوار شغال را تعقیب کرد. در دوردست، جایی که با دوربینم نمی‌توانم به آنجا برسم، چند شغال دیگر به معرکه پیوستند. در آن لحظه گورکن عسل خوار با ۷ شغال میجنگید! در یک گو لحظه رکن از پوزه یک شغال گرفت و به آسانی او را از میدان خارج کرد. دیوانه بود!

من از تصاویری که از این رویدادی که یک بار در زندگی ثبت شده ام کاملاً به وجد آمده ام. آنچه قبلاً گفتم، می‌توانم سال‌ها را در طبیعت اسپری کرد و هرگز چنین چیزی را ندید.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان