بورل به امیرعبداللهیان: ایران و آمریکا بیشتر نشان دهنده

[ad_1]

وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگوی تلفنی با جوزف بورل گفت: موضوعات اصلی و تحریم تحریم‌ها نباید تحت تأثیر زیاده‌خواهی قرار بگیرند.

به گزارش ایرنا، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه خارجی ایران روز پنجشنبه با جوزف بورل مسئول سیاست اتحادیه اروپا امروز درباره جدیدترین تحولات و وضعیت مذاکرات وین تلفنی گفتگو کردند.

در تماس تلفنی جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده ارشد دیپلماسی وین و دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، آخرین نتایج و روند مذاکرات و همچنین برای لغو تحریم ها و همچنین برخی مسائل بین المللی مورد بحث و بررسی مسائل بین المللی از جمله بحث بحران اقتصادی تبادل نظر قرار گرفت.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده ارشد مشاورین در این گفتگوی تلفنی اظهار داشت: مذاکرات وین در نقطه حساسی قرار دارد و اکنون آمریکا و ایران در تبادل پیام ها باید قبولی بیشتری را از خود نشان دهند و تلاش کنند که بر مبنای زمانی غلبه کنند. .

بورل افزودن: موضوع تضمین اقتصادی برای شما مهم است و ما از تحقق آن حمایت می کنیم. ما و شما به تلاش های خود برای رسیدن به نتیجه ادامه داد زیرا مسیر را طی کرده ایم. شما ایرانی ها سازنده سخت و توانمندی هستید.

وزیر امور خارجه نیز در این گفتگوی تلفنی از اهتمام و تلاش برای هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مذاکرات و پیشرفت های حاصل از دانی کرد و افزود: اگر واقعاً نظر بر رفتار همه طرف ها حاکم باشد، بیشتر به نقطه وصول توافق خوب و قوی نزدیک است. .

وزیر امور خارجه کشورمان اظهار کرد: طرح برخی از درخواست های جدید از سوی آمریکا هیچ دلیل منطقی و با مواضع این کشور را به توافق سریع نمی رساند.

امیرعبدالله افزود: موضوعات اصلی و تصمیم‌گیری‌ها نباید تحت تأثیر زیاده‌خواهی قرار بگیرد.

وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت: آمریکا نمی تواند به افکار عمومی کشورش فشار بیاورد، هر روز حرف جدید و متفاوت را از طریق هماهنگ کننده به ما منتقل کند. اگر به نظر مشکل افکار عمومی را دارد، باید بگویم ما هم مشکل افکار عمومی را در ایران داریم. آنها را با پاسخ به دقت با دقت می کنند و از دولت گویی و رفع تحریم ها و حفظ توان بالای یک صلح آمیز را مطالب می کنند.

دکترامیرعبداللهیان بویژه تاکید کرد: برخی از مباحث مرتبط با قهرمانان ملی ما است، قابل طرح نیست.

وزیر امور خارجه این گفتگو را در بخش دیگری از موضع اصولی جمهوری اسلامی ایران در قبال بحران تاکید بر تاکید کرد: معتقدیم ضمن توجه به منشور ملل متحد، ریشه های اصلی بروز این بحران در مورد توجه قرار گرفتن، تا ثبات و امنیت پایدار در این منطقه از طریق جنگ و بررسی بر راه حل حل توقف سیاسی شود.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial