بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

[ad_1]

فرارو- درام‌های کره‌ای معمولاً ترکیبی از ژانرهای مختلف هستند و این یکی از جذابیت‌های آن‌هاست. در خیلی از سریال‌های کره‌ای آمیزه‌ای از مضامین مختلف از عاشقانه و ماورایی گرفته شده تا اکشن و معمایی را می‌شود دید.

به گزارش فرارو؛ در اینجا ده سریال برتر کره‌ای را معرفی کرده‌ایم که در کنار مضامین متفاوتی که دارند، جنبۀ اکشن و جنایی هم در آن‌ها برجسته و چشمگیر هستند.

۱. شهر بی‌رحم (شهر بی‌قلب)

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

داستان این سریال درباره زنی است که به کمک یک کارآگاه به یکی از باندهای تجارت مواد مخدر نفوذ می کند. او خودش را در دنیایی پر از راز و معما می‌بیند و کم تشخیص مرز بین درست و غلط برایش می‌شود.

این سریال با فیلمبرداری خاص و حال و هوای تاریک و رازآمیزی که بیننده را به عمق دنیای تبهکاران می‌برد. پیچش‌های داستانی سریال آن را کاملا غیرقابل پیش‌بینی و پرکشش کرده و داستان ریتم تند، مخاطب را مشتاق و هیجان‌زده نگاه می‌دارد.

بازی‌های سریال (بخصوص بازی یونگ کیونگ هو) قوی و جذاب هستند. شخصیت‌های بزرگ و چندلایه‌اند و قسمت‌های متعدد از صحنه‌های اکشن و مهیج هستند.

۲. عروس زیبای من (عروس زیبای من)

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

داستان سریال دربارۀ مردی است که به دنبال ردّی از نامزد ناپدید می‌شود. اما اوضاع پیچیده‌تر می‌شود که او میفهمد این ماجرا به دنیایی از راز و رمزهای تبهکاران مربوط می‌شود. دنیایی که در آن به هیچ کس نمی‌شود اعتماد کرد.

این سریال یک ماجرای واقعی است. حس تعلیق و معما کاملاً در اوج قرار دارد و داستان روایت داستان به فرد و خلاقانه است. داستان زوج جوان فیلم لایه‌های متعددی دارد اندک اندک برای بیننده می‌شوند و در نهایت تصویری کامل از یک عشق عمیق می‌سازند. این سریال یکی از آن موارد است که مضمون عاشقانه را به شکلی جذاب با مضامین اکشن و جنایی ترکیب کرده است.

۳. واحد ۳۸ پلیس (Police Unit 38)

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

این سریال دربار یک کارمند دولتی و تبهکار است که با همدست می‌شوند تا فراری‌های مالیاتی بزرگ را شناسایی کنند و از آن‌ها کلاهبرداری کنند.

«واحد ۳۸ پلیس» یکی از خوش‌ساخت‌ترین نمونه‌های ژانر جنایی در بین سریال‌های کره‌ای است. تنش و هیجان سریال طراحی واقعا بالاست و نقشه‌هایی که این گروه برای کلاهبرداری جذاب و تماشایی است. آدم واقعا دوست دارد ببیند این آدمها تا کجا حاضرند برای عملی شدن نقشه هایشان پیش بروند.

داستان‌های فرعی سریال کشش آن را بیشتر ساخته و ساخته است که سریال به صورت قسمت‌هایی با داستان‌های کاملاً برجسته درنیاید. داستان اصلی در سریالی است که در ارتباط با هم قرار دارند و هر کدام از چرخش‌های غیر قابل پیشبینی هستند.

۴. نسل خورشید (نوادگان خورشید)

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

شخصیت‌های اصلی این سریال یک کاپیتان نیرو‌های ویژه و یک پزشک هستند که دلباختگان یکپارچه می‌شوند و ارتباطشان با حوادثی مانند فجایع طبیعی و آشوب‌های اجتماعی پیش می‌رود.

«نسل خورشید» به معنای واقعی کلمه شگفت انگیز است! این سریال با بودجه‌های کلان ساخته شده و فیلمبرداری و جلوه‌های ویژۀ آن فوق‌العاده و خیره‌کننده هستند. سونگ جون کی (Song Joong Ki) و سونگ هایه کیو (Song Hye Kyo) هم نقش‌آفرینی درخشانی داشته‌اند. پخش این سریال در سال ۲۰۱۶ آغاز شد و مثل بمب صدا کرد.

قهرمانان داستان در دل فجایعی که پشت سر هم اتفاق می‌افتد زندگی می‌کنند و به همین خاطر صحنه‌های اکشن خیلی زیادی در سریال وجود دارد. اما این فجایع در عین حال برای این قهرمانان فرصت عشق ورزیدن و شناخت متقابل هم هست.

مضامین اکشن، عاشقانه و گاهی هم طنز به خوبی در این سریال با هم جفت و جور شده و داستانی از چالش و هیجان به وجود آمده است.

۵. زمان گرگ و میش (زمان بین سگ و گرگ)

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

داستان سریال دربارۀ مردی است که به یک شبکۀ تبهکاری تایلندی که مسئول مرگ مادرش است می‌کند. چیزی که او نمی‌داند این است که زنی که دوستش دارد در واقع دختر رئیس این گروه است.

«گرگ و میش» در ایجاد فضای تعلیق و هیجان بسیار موفق است و داستان منسجم و پرکشی دارد. اجزاء داستان با ریتمی مناسب ذره به ذره روی هم قرار می‌گیرند و هر چقدر جلوتر می‌رویم گیرایی سریال بیشتر می‌شود.

این سریال یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های لی جون گی (Lee Joon Gi) را در خودش دارد. شخصیت او در این سریال جنبه‌های بسیار متفاوتی دارد که از پس نشان دادن همۀ آن‌ها برآمده است.

۶. دو هفته (دو هفته)

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

داستان سریال «دو هفته» دربارۀ مردی است که به اشتباه می‌افتد و برای اثبات بی‌گناهی و نجات دخترش که مبتلا به سرطان است تنها دو هفته فرصت دارد.

این سریال یک ماجراجویی جذاب و دیدنی است و زمان کمی که سریال برای انجام وظایفش، قهرمان بیشتر و گیرایی را داستان می‌کند. لی جون گی در این سریال هم نقش اصلی را دارد و در اینجا هم می شود ماجراجویی بیرون شخصیت را با رشد و درونی درونی او به خوبی جمع کند. سایر شخصیت‌های سریال هم باورپذیر از کار درآمده‌اند و در دل یک داستان منسجم با هم در پیوند قرار گرفته‌اند.

۷. شفادهنده

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

این سریال داستان زن گزارشگری به اسم چیه یانگ شین است که با یک شفادهنده مرموز و تبکار می‌شود. او قرار است از رازآمیز بردارد، اما خودش هم در ارتباط با این شفا بخشی از این ماجراهای رازآمیز می‌شود.

سریال «شفادهنده» تقریباً به هر ژانر و مضمونی که فکرش را می کند ناخنک زده است: اکشن، درام، معما و عشق. شیوۀ توسعه داستان خیلی دیدنی است و معماهای بسیاری هستند که بیننده را دنبال می‌کنند. گروه بازیگران هم درجه یک و بی نقص هستند. بخصوص زوج اصلی سریال یعنی پارک مین یانگ (Park Min Young) و جی چانگ ووک (Ji Chang Wook) که رابطه‌شان در این سریال واقعاً نمونه‌های درخشان از سریال عاشقانه در دل یک سریال اکشن است.

۸. سیگنال (سیگنال)

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

داستان این سریال دربارۀ دو کارآگاه در زمان حال است که با استفاده از یک رادیوی قدیمی با کارآگاهی از زمان گذشته در ارتباط هستند و از این طریق پرونده‌های جنایی را حل می‌کنند. اما آن‌ها کم متوجه می‌شوند که این بازی با زمان می‌تواند عواقب خطرناکی داشته باشد.

«سیگنال» از آن سریال‌هایی است که با داستان درخشان و پیچیده و بازی‌های طبیعی و نیرومندش شما را جذب می‌کند. شیوۀ خاص تدوین و موسیقی زیبای سریال عواطف شما را با داستان درگیر می‌کند و از آغاز تا پایان شما را به دنبال خودش می‌کشد.

این سریال واقعا سطح سریال‌های جنایی کره‌ای را یک پله بالاتر برد. هم کلیات چندلایۀ داستان و هم جزئیات دقیق و ظریف آن خیلی خوب از درآمد کارها و «سیگنال» را به سریالی ماندگار و دیدنی تبدیل کرده‌اند.

۹. شکارچی شهر (شکارچی شهر)

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

این سریال داستان مردی را روایت می‌کند که با نفوذ به دم و دستگاه دولتی، به دنبال انتقام گرفتن از سیاستمداران فاسدی است که مسئول مرگ پدرش هستند.

«شکارچی شهر» بحث‌برانگیزترین سریال کره‌ای در سال ۲۰۱۱ بود. سریال مضمون ترکیبی از اکشن و انتقام و عشق است. بخصوص خط داستانی انتقام در این سریال با ریتمی مناسب و با روایتی بی نقص به پیش می‌رود و سریال هیجانی را از اول تا آخر حفظ می‌کند. رابطۀ پیچیدۀ لی مین هو (Lee Min Ho) و پارک مین یانگ (Park Min Young) هم یکی از جاذبه‌های فرعی داستان است.

۱۰. ماسک عروس (ماسک عروس)

بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای

این سریال حماسی داستان مردی نقابدار است که برای آزادی کره‌ای‌ها در این کشور توسط ژاپنی‌ها در دهۀ ۱۹۳۰ مبارزه می‌کند.

این یکی از بهترین سریال‌های اکشن کره‌ای است؛ سریالی با یک قهرمان مرموز و ناشناس و داستانی بی‌نقص، گیرا و سرشار از هیجان و حماسه. سریال پر از صحنه‌های اکشن است و واقعاً هیچ صحنۀ دیگری و بیهوده‌ای در آن وجود ندارد.

جو وون (جو وون) بازی درخشانی از خودش ارائه کرده است و رابطه عشق و نفرتی که بین او و پارک کی وونگ (Park Ki Woong) وجود دارد فوق‌العاده تماشایی از کار درآمد است. «ماسک عروس» به کوتاه‌ترین بیان سریالی نفس‌گیر و استثنایی است و هیچکس نباید تماشای آن را از دست بدهد.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما