بهترین زمان برای بازدید از پارک ملی کروگر

[ad_1]

یکی از رایج ترین سوالات در بین بازدیدکنندگان پارک ملی کروگر این است که بهترین زمان برای بازدید از پارک ملی کروگر چه زمانی است؟

به گزارش فرارو، پارک ملی کروگر در کشور آفریقای جنوبی واقع شده است. این پارک مساحتی به اندازه ۱۹۴۸۵ کیلومتر مربع را در بر می‌گیرد و در استان‌های لیمپوپو و امپومالانگا در شمال‌شرقی کشور آفریقای جنوبی قرار دارد.

در این پارک گردشگران می‌توانند انواعی از حیوانات مانند: شیر، بوفالو، فیل، پلنگ، کرگدن، سگ وحشی آفریقایی را که در حال حاضر انقراض هستند و بسیاری از جانداران دیگر را مشاهده کنند.

این به خودی خود به نیازها و درخواست‌های بازدیدکننده برای تجربه سافاری خود نیاز دارد. اگر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ببینید بیشتر حیوانات پتانسیل را برای واقعی داشته باشید، (مه تا سپتامبر) به طور کلی توصیه می‌شود. در این زمان از سال، بوته ها خشک، علف ها کوتاه و تشخیص حیوانات از دور و نزدیک آسان تر است. همچنین اگر عاشق گرما، و باران نیستید، زمستان نیز توصیه می‌شود. از آنجایی که این فصل سردتر است و باران کم و بدون بارندگی است.

بسیاری از دوستداران حیات وحش نیز می‌گویند که بر اساس تجربیات خود، زمستان بهترین زمان برای مشاهده گربه‌ها در بوته‌ها بوده است. آنچه گفته شد، این فصل سردتر از سال است و گربه سانانی مانند شیر، پلنگ، یوزپلنگ در زمان خنک‌تر فعالیت‌ها بیشتر است.

تابستان در پارک ملی کروگر می‌تواند بسیار گرم باشد و دمای آن به ۴۰ درجه سانتیگراد (۱۰۴ درجه سانتیگراد فارنهایت) می‌رسد. حیواناتی که در طول روز به فعالیت مشغولند، زیرا انرژی خود را در سایه درختان بزرگ ذخیره می‌کنند.

تابستان در بوشولد – یک منطقه جنگلی نیمه گرمسیری در آفریقای جنوبی – معمولا از اکتبر تا آوریل است. این فصل به عنوان فصل بارانی نیز می‌شود. و، با باران جان تازه‌ای می‌آید، هم جانوران و هم برای گیاهان. تعداد زیادی از حیوانات در آفریقای جنوبی در زایمان طبیعی می‌شوند. فرضیه‌های یکی برای این وجود دارد، از آن‌ها این است که باران موضوع زایمان را می‌شاید تا شکارچیان به سمت افراد آسیب‌پذیر جذب کند. اما دلیل رایج این است که غذا در فصل بارندگی فراوان و مغذی تر است.

در تابستان، همه چیز در بوشولد به طور کلی سرسبز و رنگارنگ است، اگر باران خوبی ببارد پروانه‌ها همه جا هستند. پرندگان رنگارنگ از خانواده‌های مختلف به جنوب مهاجرت می‌کنند.

اگر به گرما مهمی نمی‌دهید، اما عاشق سافاری‌های خوش منظره، رنگارنگ و غذای بامزه برای شما مناسب است. با این حال، اگر از سرمای خفیف در صبح و بعد از ظهر اذیت نمی‌شوید، زمستان برای شما مناسب است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

سایت dancebet: جایگاه جدید پیش‌بینی در دنیای رقص
بازی انفجار: راهی برای کسب درآمد سریع و ایمن
بازی انفجار: معرفی و توضیحات کامل
کتاب کار ریاضی: تجربه جذابی برای یادگیری
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
Welcome to Real Estate Canada: Exploring the Land of Opportunities
تماس با ما