بهترین بازیکن لیگ علیه استقلال؛ ۱۴ گل و پاس گل با سعید

[ad_1]

سعید صادقی با اثرگذاری روی ۱۴ گل در لیگ بیست و یکم بهترین آمار را از آن خودش کرده است و باید در این هفته در روی استقلال قرار بگیرد.

به گزارش ایرنا، مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به اوج خود رسیده است. 2 سوم از مسابقات برگزار می شود و در یک سوم باقیمانده قرار است تکلیف قهرمان، تیم هایی که سهمیه احتمالی آسیا را به دست می آورند و همچنین کاهش می دهند.

بازیکنان نیز در این برهه زمانی به اوج آمادگی خود برای بدنی رسیده‌اند و می‌توانند بهترین بازدهی را برای تیم‌های خود داشته باشند. سعید صادقی نمونه بارز همین مسئله است.

یکی از معدود بازیکنانی که در این فصل نمایش بسیار خوبی داشته است. این بازیکن ساروی پیش از تعطیلات نیم‌فصل چهار گل زده و چهار پاس گل را به نام خود کرده بود، اما با شروع نیم‌فصل دوم و در سه هفته اخیر، عملکرد خارق‌العاده‌ای داشت و با سه گل و سه پاس گلی که به خود اختصاص داده بود، مجموع هفت گل زده و هفت پاس گل و اثرگذاری روی ۱۴ گل از گل‌های تیمش در این فصل بهترین عملکرد را بین تمام بازیکنان لیگ بیست و یکم تا اینجا داشته باشید.

صادقی، ۲ سال پیش به گل‌گهر سیرجان پیوست تا از ابتدای لیگ بیستم با حضور امیر قلعه‌نویی شاگرد این حضور شناخته می‌شود. صادقی از همان ابتدا قرار دادن خوبی از خود بر جای و در پایان فصل با چهار گل و چهار پاس گل یکی از بهترین مهره‌های سیرجانی‌ها بود. او در این فصل، اما تا به همینجا و در فاصله 10 هفته تا پایان پایان سه گل بیشتر به ثمر است و سه پاس گل بیشتر هم برای هم‌تیمی‌هایش ارسال می‌کند تا مشخص شود پیشرفت قابل مشاهده است.

بهترین بازیکن لیگ، علیه استقلال؛  ۱۴ گل و پاس گل با سعید

این بازیکن ساروی پس از صنعت ساری در تیم‌های صبای قم، نیروی زمینی، مس کرمان، خونه به خونه، پیکان و پدیده بازی کرد. او زیر نظر رضا مهاجری و یحیی گل‌محمدی در تیم مشهدی خودش را به اهالی فوتبال شناساند. بازیکنی ریزنقش و تکنیکی از سرعت بالاتر بود و خیلی زود در ترکیب اصلی نماینده مشهد برای خود جایی دست و پا کرد.

این نمایش درخشان او را با مبلغ قابل توجهی به گل‌گهر می‌رساند. صادقی در فصل ابتدایی نیز مورد توجه باشگاه‌های بزرگ ایران از جمله پرسپولیس، استقلال و سپاهان قرار می‌گیرد، اما با وجود اسرارهای فراوانی که می‌گیرند و رقابت‌های ویژه‌ای که استقلال برای جذب نشان می‌دهد با پیشنهادی جذاب که باشگاه گل‌گهر یک سال ارائه می‌کند. دیگر در کنار این تیم ماندن.

بهترین بازیکن لیگ، علیه استقلال؛  ۱۴ گل و پاس گل با سعید

حالا دیدم در ادامه فصل صادقی برای امیر قلعه‌نویی چه کار خواهد کرد. این بازیکن در ۲۷ سال آماده پوشیدن پیراهن تیم ملی است و در سال جام جهانی تمام تلاشش را خواهد کرد تا نظر دراگان اسکوچیچ را به سمت خود جلب کند. او در این هفته باید رو در روی استقلال قرار بگیرد. جدالی جذاب که نتیجه‌اش می‌تواند در آینده لیگ هم باشد. احتمالا صادقی با توجه به اینکه در سمت چپ به میدان می‌رود باید در مقابل صالح حردانی قرار گیرد. دوئلی بین ۲ بازیکن ریزنقش و سرعتی که بدون شک پرحادثه خواهد بود.

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
آشنایی با تعمیرات پرینتر
اهمیت و کاربردهای تعمیر دستگاه لیبل زن
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
تماس با ما