اینستاگرام حتی از چهره سلیمانی هم می ترسد!

[ad_1]

ایسنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: سالگرد شهادت وی را در شرایطی جشن می گیریم که ابزارهای استعمار نو آمریکایی مانند اینستاگرام. حتی از انتشار سلیمانی می ترسند!

متن پیام سردار غلامرضا جلالی به این شرح است: «خیلی ها سردار سلیمانی را به عنوان یک فرمانده بزرگ در محور مقاومت می شناسند، البته این درست است، اما حاج قاسم فراتر از این بود، او کاملاً خودساخته و در همه چیز متقی بود. جنبه های زندگی فردی و اجتماعی ایشان.به عبارت دیگر حاج قاسم فقط یک فرمانده نظامی و منطقه ای نبود، بلکه یک انسان خودساخته متکی بر خدا بود.سالک الی الله… ما عمیقا معتقدیم که راز ماندگاری شخصیت این سردار وارسته در دل میلیون ها انسان خودسازی و تقوا و ولایت مداری او بوده است و عزت حاج قاسم در نزد دیگران خدادادی و محصول عزم او در راه کسب است. رضای خداوند متعال.

ویژگی اصلی شهید سلیمانی ولایتمداری بود. حاج قاسم صرف نظر از خضوع و خضوع نسبت به خلق خدا و البته خضوع و خضوع در برابر خدا، او یک شخص به تمام معنا بود. او یک سرباز واقعی برای ائمه انقلاب اسلامی بود. حاج قاسم عمروولی را «مطیع» می دانست و خود را مطیع ولایت فقیه می دانست. شهادت ایشان در راه تحقق آرمانها و اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران مترادف با سربلندی ایشان در آزمون سخت ولایت و ولایتمداری بود. سومین ویژگی حاج قاسم سلیمانی «اقتدار در برابر دشمنان» بود. اگر این صفت حاج قاسم را با صفت پیشین او در «تواضع نسبت به دوستان» جمع کنیم، به تفسیر آیه «و الذین اطعام الکفار الیهم».

سردار سلیمانی در برابر دشمنان تروریست-تکفیری و دیگر نیروهای آمریکایی و رژیم اشغالگر قدس در منطقه لحظه ای مدارا نکرد و در نابودی آنها تردید نکرد. چهارمین ویژگی حاج قاسم سلیمانی نگاه نظام مند و راهبردی وی به تحولات میدانی منطقه بود. بر همین اساس، حاج قاسم را «مهندسی توانا در عرصه مبارزه با دشمنان» می دانیم. «فرمانده بودن» شرط لازم «ضربه زدن به دشمن» است، اما الزاما شرط کافی نیست.

نظارت هوشمندانه میدان نبرد، مطالعات آینده صحنه درگیری و راه حل برای هر جزء ممکن، سه ویژگی است که یک «مهندس میدان جنگ» باید برای غلبه بر توطئه های دشمن و پیروزی در میدان نبرد از آنها استفاده کند. همه این خصوصیات به بهترین شکل ممکن در حاج قاسم سلیمانی متبلور شد. یکی دیگر از ویژگی های مهم سردار سلیمانی عدم تمایز بین «اقدام نظامی» و «اقدام فرهنگی» در میدان جنگ بود. وی پیروزی محور مقاومت در عرصه نظامی را در جریان شکل گیری و تداوم گفتمان مقاومت تعریف کرد. یعنی اقدامات تدافعی سردار سلیمانی در عرصه نظامی پیوست فرهنگی و گفتمانی داشت. این یکپارچگی نظامی-فرهنگی باعث شده است که امروز از یمن و عراق گرفته تا سوریه و لبنان و سایر کشورها شاهد انسجام محور مقاومت و تمرکز آن بر یک هدف مشترک باشیم که همان «مقابله با دشمنان واقعی» است.

حاج قاسم سلیمانی در قالب راهبرد مقاومت فعال بیشترین دستاوردها را برای منطقه و جهان اسلام به دست آورد و به تبع آن سنگین ترین هزینه ها را بر دوش دشمنان گذاشت. «راهبرد مقاومت فعال» را نیز باید میراث بزرگ حاج قاسم بدانیم. امروز دشمنان دیگر قادر به پرداخت هزینه مقابله با استراتژی هوشمندانه «مقاومت فعال» جمهوری اسلامی ایران نیستند. در سوی دیگر معادله، یعنی ایران اسلامی، این استراتژی در حال تبدیل شدن به یک «قطب نما» در کشور و منطقه است. «شهید سلیمانی» حتی پس از شهادت مظلومانه، محاسبات دشمنان را به هم زد.

بر خلاف محاسبات اولیه کاخ سیاه تروریسم، منطقه و بویژه عراق به جای اینکه جولانگاه معدود عناصر خودفروخته و دلخوش به ماجرای شهادت سردار دلها شود، بستری برای بیان مقدسات شد. خشم گسترده ملت ها علیه جنایت آمریکا ما هم در شرایطی اولین سالگرد آن شهید بزرگوار را جشن می گیریم که ابزارهای استعمار مدرن و مجازی آمریکا مانند اینستاگرام حتی از انتشار تصویر سلیمانی هراس دارند و این نشان دهنده محبوبیت قاسم سلیمانی در دل ملت هاست. تشییع باشکوه سردار سلیمانی در کاظمین، بغداد، نجف و کربلا و متعاقب آن تظاهرات بی‌سابقه میلیونی مردم عراق در سال گذشته علیه ادامه خروج اشغالگران در این کشور و کل منطقه، حاصل خون پاک بود. از این شهید بزرگوار و مخلص. برخلاف تصور اولیه کاخ سفید، خون پاک این دو سردار شهید نه تنها جایگاه حامیان آمریکایی را در منطقه تقویت کرد، بلکه به طور معجزه آسایی به عاملی کلیدی در «خواستار خروج فوری از منطقه» تبدیل شد.

سردار سلیمانی نماد پیروزی جبهه مقاومت در منطقه است. ما از صمیم قلب معتقدیم که شهدا زنده اند و حاج قاسم این شهید بزرگوار همچنان رمز پیروزی بر تروریسم آمریکایی و صهیونیستی است. امروز صدای مقاومت را در سراسر منطقه می شنویم. صدای مقاومت هر روز بلندتر به گوش می رسد و تن دشمنان را می لرزاند. در پایان ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام و رهبری عزیز و ادای احترام به شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت بویژه شهید عزیزمان سردار حاج قاسم سلیمانی تاکید می کنیم که به نظر ما قاسم سلیمانی توسط آمریکای جنایتکار ترور شد. ترامپ صرفاً تبلور وحشیگری این رژیم تروریستی بود. با آمدن بایدن این جنایت بزرگ را نه فراموش می کنیم و نه می بخشیم. انتقام بزرگی از فرماندهان، عاملان و مدیران این وعده مسلم جمهوری اسلامی».

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما