انیمیشن روح ارواح قدر زندگی را بهتر می‌دانند

[ad_1]

برترین ها: انیمیشن «روح/روح» از جدیدترین آثار جوئی، یکی از علمی‌تخیلی، فانتزی، کمدی، موزیکال است که به دست تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان بااستعدادی به نام پیت داکتر خالق انیمیشن درون و بیرون، بالا، شرکت هیولاها و .. ساخته شده است. .انیمیشن «روح» بدون شک بهترین نتیجه است که درسال‌های اخیر از همکاری دیزنی و پیکسار دیده‌ایم.

روح

انیمیشن «روح/روح» در تاریخ ۱۱ اکتبر در جشنواره فیلم لندن که بزرگ‌ترین رویداد سینمایی ملی در بریتانیا می‌شود، برای اولین بار نمایش درآمد. این اثر قرار بود که در تاریخ ۲۵ دسامبر در سینماهای ایالات متحده نمایش داده شود، اما پس از آن شرایط پیش‌بینی شده به دلیل بیماری بیماری، استودیو و دیزنی پیکچرز تصمیم گرفت که این انیمیشن در همان تاریخ، به صورت دیجیتالی در سرویس استریم دیزنی انجام شود. پلاس برای مشترکان خود به نمایش در بیاورد.

روح

داستان انیمیشن «روح/روح» درباره شخصیت به نام جو است. جو (با صداپیشگی جیمی فاکس) معلم یک گروه موسیقی دوره متوسطه دبیرستان است. زندگی دلخواه او پیش نمیرود. علاقه واقعی او سبک جاز است و سبکی در آن حرفه است. زمانی که به یک قلمروی دیگر سفر می‌کند تا فرد دیگری کمک کند که واقعاً زندگی‌اش را پیدا کند، خیلی زود متوجه می‌شود که روح داشتن یعنی چه و چه تاثیری در زندگی دارد.نقش اول این انیمیشن به نام جو گاردنر اولین قهرمان آفریقایی-آمریکایی است. شرکت پیکسار می‌شود.

روح

مارک نیل یکی از تهیه‌کنندگان پیکسار در مصاحبه با نشریه هالیوود ریپورتر درباره انیمیشن «روح/روح» گفت: آیا تابه حال از خود خواسته‌اید که احساسات، و علایق شما از کجا می‌شوند؟ چه چیزی باعث شکل گیری شما می شود؟ شرکت پیکسار در سال ۲۰۲۰ شما را از خیابان های نیویورک به دنیای کیهانی خواهد برد تا در این سفر به مهمترین سوال زندگی پاسخ دهید.

اولین اقدام تحسین برانگیزی که سازندگان انیمیشن «روح/روح» انجام شد این بود که در طراحی و نمایش و روایت دنیای دنیای پس از مرگ خود، کاملاً پا را فراتر از آیین‌ها و مذاهب گوناگون دنیا گذاشتند. آنها کاری کردند که هر کس با هر عقیده‌ای، صحبت با صحبت‌های مطرح شده در انیمیشن همذات پنداری کند.

روح

انیمیشن «روح/روح» به حدی خوب ساخته شده است که خیلی از آنها عملا چیزی جز تحسین را در مورد این انیمیشن بیان کنند.

پیتر بردشاو را تعیین می‌کند: «این انیمیشن، یک فیلم واقعاً دوست‌داشتنی، خوشحال‌کننده و آرام می‌شود.»

ای او اسکات مهم نیویورک تایمز: «فیلم جدید پیکسار سوالی را می‌پرسد که خیلی از ما بارها را می‌پرسند، بی‌خوابی‌شده‌ایم، این سوال که: چرا ما داریم؟ هدف زنده بودن چیست؟ و بعد چه می‌شود؟ این بار اولین بار استودیوی پیکسار نیست که بصری و داستانی را برای بررسی موضوعات فلسفی به کار برده است. جنبه تعلیمی این انیمیشن صادقانه است، بر دل می‌نشیند و از هنرمندی خالقانش جدا نیست.»

روح

پیتر دبروگ مهم ورایتی: «شاید از کودکان درگیر این مسئله نباشند؛ اما بزرگان زیادی هستند که آرزو می‌کنند هرگز به دنیا نمی‌آورند و فیلم «روح» با قلب بزرگ و بخشنده‌اش مثل فیلم‌های قبلی پیکسار کاری می‌کند که حتی زندگی معمولی جو گارنر هم چیزی باشد که باید قدر آن دانسته شود… طرز زیبایی با هم ترکیب شده‌اند. اثری که تماشاگر پیر و جوان را به حالتی می‌برد که می‌کند روح خودش مثل یک شخصیت کارتونی خاص در حال درخشش است.»

الکس گادفری مهم امپایر: «فیلم آن عاطفی که وعده می‌دهد را نمی‌دهد، خیلی از ایده‌ها هرگز شکل نمی‌گیرند، اما «روح» بدون شک یک سفر زیبا و تأثیرگذار بر اگزستانسیالیستی و برای شگفت‌انگیز است. فیلم در تمام صد دقیقه زیباست، اما سفر احساسی عظیم نیست. اما جزئیات آن را به نتیجه می‌رساند. لحظاتی عالی در فیلم وجود دارد، لحظاتی که دقیقاً بر انیمیشن منطبق می‌شود و شما را به جای دیگری می‌برد. این جادوی پیکسار است. در این لحظه همه چیز منطقی می شود.»

دیوید فیر مهم رولینگ استون: «روح» درسهای دقیقی درباره زندگی و سبک زندگی. از بهترین آن‌ها ساده‌ترین آن‌هاست: «نگاه کنید، کوش کنید، یاد بگیرید. لذت ببر.»

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

بخش معرفی سایت شرط بندی بازی انفجار
سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم: یک معجون از هیجان و شانس!
خرید عمده تیشرت مردانه: یک پیشنهاد برای افزایش تنوع در لباس‌های مردانه
بازی انفجار: راهی جدید به سرعت ثروتمند شدن
رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه رشد برق‌آسای پادکست؛ قدرت جدید جهانِ رسانه
بازی انفجار: همه چیزی که باید بدانید درباره این بازی معروف
تماس با ما