افشاگری اکیپ؛ رفاقتی بین مسی و امباپه نیست! – ورزش سه


کد خبر : 1814504 |
18 اسفند 1400 ساعت 17:07 |
13,278 بازدید |

4
دیدگاه

همه چیز مختصر زمین؛

رابطه لیونل مسی و کیلیان امباپه بیشتر بر پایه احترام است، نه رفاقت و صمیمیت.

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی چندی قبل به تمجید از کیلیان امباپه پرداخت و مدعی شد هر چه زمان اسپری می‌شود، رابطه آنها نیز در زمین و خارج از سطح بهتر و هماهنگی بیشتر بر تیم حاکم می‌شود. اما امروز نشریه اکیپ در گزارشی مدعی شد.

به‌عنوان مثال کیلیان امباپه و ستاره آرژانتینی را نمی‌توان با رفاقت مسی و نیمار مقایسه کرد. دو ستاره سابق بارسلونا ممکن است لزوما سبک زندگی مشترکی نداشته باشند، اما پس از جدایی نیمار از بارسلونا نیز آنها دوستانی صمیمی باقی مانده و مرتباً با هم ارتباط دارند. در سال 2019 و زمانی‌که نیمار می‌خواست پاریس را ترک کند، مسی از خواست به بارسلونا بازگردد و البته در نهایت این اتفاق رخ نداد.

اما بر خلاف تصورات این ستاره آرژانتینی بود که در تابستان سال گذشته به پی‌اس‌جی پیوست تا بار دیگر با نیمار همبازی شود. ادعای نیمار در کنار گذاشتن پیراهن شماره 10 برای لیونل مسی در حمایت از این بازیکن در بدو ورود به پاریس، موید روابط نزدیک به آنها بوده است و این دو بازیکن تکنیکی در سال‌های گذشته هرگز دلیلی بر پنهان کردن خود برای انجام مجدد موارد بوده است. متعدد نمی‌دیدند.

اما رابطه مسی با امباپه دوستانه و محترمانه است، نه بیشتر. البته امباپه هرگز کتمان نکرده که از بازی در کنار مسی، برنده هفت بار توپ طلا خوشحال بوده و البته این حس دو طرفه است. لیونل مسی چندی قبل در این رابطه گفت: «من ابتدا امباپه را چه در زمین و چه خارج از زمین خیلی خوب نمی‌شناختم.

از منابع مشخص از اخبار باشگاه در این رابطه به نشریه اکیپ اعلام کرد که دوستی و کنار آمدن با امباپه بسیار آسان و لذت بخش است، او سعی می کند با همه راحت باشد. موضع او در مورد مسی نیز همین‌گونه بوده است، اما برعکس مسی آدم پرحرف و راحتی نیست و اوقات فراغت است.

مسی و امباپه گاهی اوقات به زبان اسپانیایی با هم ارتباط می‌گیرند و کیلیان به‌خوبی اسپانیایی صحبت می‌کند. ما بارها آنها را در حال خندیدن یا گپ زدن در تصاویر رسانه‌های باشگاه می‌بینیم، اما مسی و امباپه در دنیای واقعی زمان را با هم نمی‌گذرانند.

در واقع این عدم صمیمیت بیشتر از سوی لیونل مسی است و او می‌دهد می‌دهد زمان خود، خارج از کمپ پری‌سن‌ژرمن را با نیمار و یا بازیکنان آرژانتینی مانند لئاندرو پاراس یا آنخل دی ماریا اسپری کند. بنابراین او و امباپه به‌ندرت در رویدادها یا مهمانی‌ها در کنار هم هستند و این صمیمیت تنها مختص دنیای فوتبال است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم