آیا فرمول شکار بیگانه می‌توانید در یافتن عشق کمک کند؟

[ad_1]

فرارو- یک فیزیک دان ابزاری را بر اساس «معادله دریک» معروف ایجاد می‌کند تا محاسبه کند که چه تعداد شریک بالقوه برای شما وجود دارد.

به گزارش فرارو به نقل از دیلی میل، معادله دریک برای پیش بینی شانس یافتن هوش فرموله شد. این معادله بر اساس مشخصه های مختلف از جمله سرعت تشکیل ستاره و حیات بی است. فیزیک دان این معادله را به یک ماشین حساب آنلاین برای یافتن «یک شریک» تبدیل کرده است.

با وارد کردن افراد از افراد مختلف می‌توان به تعداد آن‌ها با کیفیت‌های شما برای شریک زندگی بودن‌تان انطباق داشته باشید.

اگر فکر کرده اید چرا من تنها هستم؟ آیا کسی برای من وجود دارد؟ یک فیزیک دان و برنامه‌نویس رایانه ابزاری می‌تواند کمک‌کننده باشد. «استیون وودینگ» از ساوت همپتون عشق را با اخترفیزیک و آمار ترکیب کرد تا ابزاری بسازد که شانس «یکی» را محاسبه کند. این تلاش بر اساس معادله معروف دریک صورت گرفته شده توسط اختر فیزیکدان آمریکایی دکتر «فرانک دریک» در سال ۱۹۶۱ میلادی به عنوان راهی برای بررسی احتمال یافتن حیات بیگانه هوشمند در کائنات فرموله شد.

این فرمول به عوامل غیر محتمل فزاینده‌های می‌پردازد از میزان سرعت تشکیل ستاره‌ها تا کسری از سیاراتی که زندگی هوشمند را توسعه می‌دهند. وودینگ دانشمند داده‌ها را در نظر گرفتن دنیای عشق از عواملی چون نرخ رشد جمعیت، جذابیت، محدوده سنی و سطح تحصیلات تخمین زده است.

این معادله حتی شانس یافتن عشق را بر اساس معیارهای شخصی شما که شامل موارد زیبایی ظاهری شما می‌شود با یافتن بیگانگان مقایسه می‌شود. وودینگ می‌گوید: «در مورد شخص من شانس یافتن عشق ۲.۱ برابر بیش‌تر از وجود یک عشق در ۱۰۰۰ سال نوری بوده است». زمانی که فرانک دریک معادله خود را ایجاد کرد هدف‌ها را پیدا کرد یا گفت که «ما می‌دانیم فضایی وجود دارد» بلکه بیش‌تر برای بحث و گفتگو این کار را انجام داد.

وودینگ می‌گوید که مشابهی را در پیش گرفته و قصد دارد همه را از این مقدار بهره ببرند و با یک ذهنیت علمی به شانس خود برای یافتن عشق نگاه کنند. این بار اولین نیست که معادله به موضوع پیدا کردن عشق تبدیل می شود.

«پیتر بکوس» که در حال حاضر استاد دانشگاه منچستر در سال ۲۰۱۰ میلادی از معادله دریک استفاده می‌کند تا پیش بینی کند که تنها ۲۶ زن در کل بریتانیا وجود دارند که بر اساس ظاهر، سن و عقل، برای او مناسب هستند. بیکوس از ۲۸۵ هزار شانس خود را برای یافتن «یکی» با رز در یک ضیافت ملاقات ملاقات کرد و در سال ۲۰۱۳ میلادی این زوج با ازدواج ازدواج کردند. وودینگ می‌افزاید: «به هرکسی که عاشق بیگانگان است من واقعاً به مفهوم تطبیق موضوعی در دنیای دوستیابی‌ها شدم».

معادله دریک می‌گوید: N = R* x Fp x Ne x Fi x Fc x L، و به پیش بینی پروفسور دریک می‌شود که ممکن است 10000 نفر در آن کار داشته باشند.

در معادله معروف دریک N تعداد تمدن‌هایی در کهکشان است که ممکن است بتوانیم با آن ارتباط برقرار کنیم. زمانی که نوبت به یافتن عشق می‌رسد و اندازه‌گیری‌های آسمانی را با تغییرات انسانی تغییر داد.

معادله دریک معادله‌ای است که از آن به منظور تعیین تعداد تمدن‌های فرازمینی قابل تشخیص در راه شیری می‌شود. این معادله در اختر زیست‌شناسی برای جستجوی هوش فرازمینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرانک دریک بازنشسته نجوم و اخترفیزیک دانشگاه کالیفرنیا در بابانوئل این معادله را ابداع کرد.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial