آنتی بادی جدید برای درمان اومیکرون تایید شدسازمان غذا و داروی آمریکا اجازه استفاده از اضطراری را برای «bebtelovimab»، صادر می کند که یک بادی مونوکلونال جدید است و خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از کووید۱۹ را کاهش می دهد.

به گزارش مهر به از نیواطلس، تاییدیه غذا و داروی آمریکا صادر می‌شود که چند هفته قبل از این سازمان استفاده می‌شود، زیرا تحقیقات آن‌ها در مقابل ویروس SARS-CoV-2 در مقابل ویروس SARS-CoV-2 بود. کارآمد.

شرکت زیستی «آب سل را» (AbCellera) با همکاری شرکت داروسازی «ای لای لیلی و فناوری شرکت» داروی «bebtelovimab» را ساخته است. تیم تحقیقاتی توسعه دهنده این نوآوری، پیش از این اولین درمان بادی مونوکلونال برای کووید ۱۹ به نام «bamlanvimab» ساخته شد که در ۲۰۲۰ اجازه استفاده از آن صادر شد.

کارل هانسن مدیر ارشد اجرایی «آب سل را» در این باره می‌گوید: توسعه درمان مونوکلونال جدید در اوایل 2021 میلادی و قبل از آن که بعد از آن خطرناک، ظهور SARS-CoV-2 آغاز شد.

عواملی که از سویه‌های ویروس‌های ضد حمله می‌برند، روی توسعه آنتی‌بادی می‌زنند که منطقه‌هایی را که از اسپایک SARS-CoV-2 استفاده می‌کنند، هدف قرار می‌دهند که قبلاً می‌شد به این ترتیب جهش می‌بندد.

هانسن در این باره توضیح می‌دهد: ما تلاش‌هایمان را برای کشف نسل جدید آنتی‌بادی درمانی تغییر دادیم و این بار اولویت مان را روی بیشترین میزان قدرت و گستره خنثی سازی قرار دادیم. در نتیجه این جستجویم «bebtelovimab» را بسازیم که تمام سویه‌های شناسایی شده ویروس را خنثی می‌کند و قدرتمندترین آن بادی در حال توسعه علیه سویه زیرمجموعه اومیکرون به نام BA.2 است.

بنابراین اجازه اضافهطراری از این استفاده از دارو دارای ویژگیهای خاصی است. این دارو فقط برای افراد بالای 10 سال تجویز می‌شود که در مراحل شروع به کوید 1990، علائم معتدلی از بیماری در آن‌ها نشان داده می‌شود.

این دارو برای بیمارانی که به دلیل تشخیص کووید ۱۹ در بیمارستان‌های بیمارستانی هستند، تجویز نمی‌شود. همچنین «beblovimab».

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان